Czas na mecze drugiej rundy challengera w Helsinkach. Jedno z czwartkowych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Alexanderem Shevchenko z Matthiasem Bachingerem. Faworytem tego spotkania jest ten drugi i nie powinien mieć on zbyt większych problemów z wygraniem tego starcia.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami śmiało trzeba powiedzieć, że jest bardzo duża. Alceander to zawodnik, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tenisem, nie ma jeszcze dwudziestu jeden lat. To sprawia, że pod względem doświadczenia i możliwości Matthias zdecydowanie góruje nad rywalem.

Atthias, który występuje na poziomie challengerów na hali trzeba powiedzieć, że notuje całkiem dobre występy i to regularnie. Bilans tego zawodnika w tym sezonie to siedemnaście zwycięstw i dziewięć porażek. Alxander natomiast zanotował sześc wygranych i pić razy schodził, jako przegrany.

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. I jeśli Mathhias zaprezentuje swój poziom spokojnie może wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Bachinger podczas swoich ostatnich występów, jak przegrywał mecze to było to starcia z mocniejszymi zawodnikami, jak Otte, czy też Lacko. Jednak warto jest zaznaczyć, że ma za sobą ostatnio dobre występy, jak chociażby ćwierćfinał w Ismaning.

Shevchenko taki osiągnięć nie osiąga. Jego największym sukcesem na przestrzeni ostatnich tygodni jest awans do turnieju głównego poprzez eliminacje. Jednak dodać trzeba, że nie zawsze ta sztuka mu się udawała. W pierwszej rundzie pokonał Jacqueta, ale w tamtym starciu był wyraźnym faworytem.

Reasumując mimo, że Bachinger nie jest to światowej klasy zawodnik. To jednak podczas tego starcia nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną. Rywal spokojnie jest w jego zasięgu i stać go na pewną wygraną.

Spotkania Martinez – Ruusuvuori można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Darussafaka – BuyukcekmeceDarussafaka – 2.51.41STS
Poprzedni artykułKoszykówka: Darussafaka – Buyukcekmece: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 10 listopada (środa)
Następny artykułMalmo – Zenit: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 listopada (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)