Jedno z pierwszych wtorkowych spotkań w tenisie podczas turnieju w Eastbourne, będzie to konfrontacja pomiędzy Simonem, a Sandgrenem. Faworytem tego boju niewątpliwie jest jest Gilles, który nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego boju.

Darmowe pewne typy z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewne typy z tenisa na dzisiaj

Simon obecnie zimuje dwudzieste piąte miejsce w rankingu ATP, zaś Sandgren sklasyfikowany jest na dziewięćdziesiątej drugiej pozycji. Patrząc na wyniki obu Zawodników na trawie w tym roku to niezdecydowane lepiej radzi sobie Simon, który wygrał pięć potyczek oraz dwukrotnie przegrywał. Sandgren natomiast grał jedynie w dwóch spotkaniach podczas eliminacji do tego turnieju, które wygrał.

Simon ma za dobrą bardzo udany dla siebie turniej w Londynie, gdzie to grał w niedziel w finale. Chociaż trzeba przyznać, że wszystkie jego pojedynki włącznie w finałowym, w którym przegrał był bardzo zacięte i trwały trzy sety. Jednak trzeba podkreślić, ze Sun pokonywał takich zawodników jak Anderson, Mahut czy Medvedev.

darmowy bonus bez depozytu

Wcześniej natomiast występował w Stuttgarcie, gdzie to również zaprezentował się zbyt dobrej strony. A na trawie potrafi grac wystarczy zobaczyć na jego wynik z poprzedniego roku, gdzie to wygrał cztery pojedynki i tyle samo przegrał.Przede wszystkim dobrze radził sobie Simon przy władnym podaniu, gdzie to rywale mieli spore problemy z jego przełamaniem.

„Simon jest faworytem tego pojedynku. W dodatku do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrym nastroju po udanym dla siebie turnieju w Lodynie” – pisze ekspert portalu typersi.net

Jak zobaczymy na wyniki Sandgrena w tym sezonie to trzeba podkreślić, że jedynie na poziomie turniejów rankingi challenger osiągał dobre wyniki. Jednak grając w turniejach ATP wygrana przychodziła dla niego z wielkim trudem, gdzie to odpadał w pierwszych rundach ti grając z słabszymi zawodnikami od siebie jak Lorenzi, Opelka czy Tipserević. Nawet na hardzie cięzko było dla niego o dobre rezultaty.

Grając w eliminacjach do tego turnieju ograł dwóch rywali Kwiatkowskiego oraz Bublika. Jedynie tego pierwszego ograł z tym drugim stoczył zacięty, trzysetowy spotkaniu mimo, że był faworytem tego pojedynku. W wtorkowym pojedynku będzie musiał zaprezentować się znacznie lepiej, ale nie będzie t łatwe. Ponieważ Simona stać na pewno jest na lepszą grę.

Spotkania  Simon – Sandgren można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Simon – Sandgren11.46ETOTO
Poprzedni artykułPuchar Narodów Afryki. Pewniak na dzisiaj: Nigeria – Burundi – 22 czerwca (sobota)
Następny artykułDarmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo: Harris – Stakhovsky – 26 czerwca (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)