Czas na pierwsze spotkanie półfinałowe podczas turnieju ATP w Sofii. W piątek o godzinie 14:00 po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią się Mannarino i Sinner.

Mannarino – Sinner: Typ i analiza

Obaj zawodnicy ma przestrzeni ostatnich tygodni prezentowali się bardzo dobrze. Jednak nie da się ukryć, że to właśnie Sinner jest zawodnikiem o dużo większym potencjale i możliwościach.

Największym problemem Adriana na przestrzeni ostatnich dni jest brak regularnej gry przez całe spotkanie. Zdarzają mu się spore przestoje grze. Najlepszym przykładem jest czwartkowe spotkanie z Albotem, gdzie w drugim secie ugrał zaledwie jednego gema. Wcześniej mogli obserwować podobne momenty, chociażby w rywalizacji z Klizanem, gdzie to był blisko przegranej.

Sinner jest to dużo lepiej ułożony zawodnik o większych możliwościach. Przede wszystkim posiada większy talent. Ten zawodnik ma niespełna dwadzieścia lat, a już nie raz pokazał się z bardzo dobrej strony.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Patrząc na pojedynki podczas tego turnieju gra bardzo dobrze i pewnie wygrywa swoje mecze. Owszem w meczu ćwierćfinałowym pokonał De Minaura 2-1, ale mecz mógł zakończyć się w dwóch setach.

Można być również pewnym, że Sinner będzie chciał iść na wymiany z swoim rywalem i tym samym zmuszać go do błędu. Bowiem znacznie lepiej Sinner wygląda fizycznie i stać go przez dłuższy okres na równą, solidną grę.

Reasumując, Adrian na pewno łatwo tutaj się nie podda i będzie walczył o korzystny dla siebie wynik. Jednak śmiem twierdzić, że górą w tym meczu powinien być Sinner.

Spotkanie Mannarino – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz