Panowie w najbliższy tydzień rozgrywają prestiżowy turniej, a mianowicie Masters w Toronto. Jedno z poniedziałkowych pojedynków będzie to mecz pomiędzy Miomirem Kecmanocićem z Kei Nihiskorim. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Owszme różnica pomiędzy w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest zbyt dużą, bo wynosi zaledwie kilka pozycji. Jednak trzeba powiedzieć, że to właśnie Kei jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala.

Niewątpliwie największym atutem Keiego jest fakt, że na hardzie prezentuje się dużo lepiej od swojego rywala i w dodatku znajduje się w dobrej dyspozycji. Podczas IO doszedł do ćwierćfinału, zaś w Washingtonie zanotował półfinał!

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Takich wyników na pewno nie prezentował się Kecmanović, który na przestrzeni ostatnich tygodni osiągnął najlepszy sukces awansując do drugiej rundy!! A zbyt solidnych zawodników nie ogrywał, bo były to Majchrzak, czy też Bagnis!

Spotkania Kecmanović – Nihiskori można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kecmanović – Nihiskori21.62STS
Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa: Typy na mecz Lech Poznań – Cracovia – 6 sierpnia
Następny artykułKwalifikację do Ligi Mistrzów: Pewne typy na mecz Legia Warszawa – Dinamo Zagrzeb – 10 sierpnia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)