Jedno z dzisiejszych spotkań podczas turnieju w Genevie będzie to pojedynek pomiędzy Dimitrovem, a Delbonisem. Mimo, że ten sezon nie jest zbyt udany dla Grigora to jest on faworytem tego boju.


Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP w Genevie

Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP w Genevie

Grigor obecnie zajmuje czterdzieste ósme miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest n siedemdziesiątej ósmej pozycji.

Największym problemem Dimitrova jest brak regularności. Potrafi ten zawodnik zaprezentować się z dobrej stronie chociażby w Mone Carlie czy Barcelonie, ale z drugiej trony odpadać już w pierwszej rundzie w Madrycie czy też Rzymie. Możliwości posiada ten zawodnik i to spore. Z pewnością znacznie większe od rywala.

Miał okazję do zapoznania się w kortach w Genevie, gdzie to przechodził przez eliminacje i w dwóch pojedynkach wygrał dosyć pewnie. Chociaż trzeba podkreślić, że rywali nie miał zbyt wymagających, bowiem mierzył się kolejno z Fabbiano czy Hueslerem.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Grigor jest niewątpliwie znacznie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Lepiej sobie radzi na korcie, a jego gra jest bardziej przekonująca. Mimo przeciętnego sezonu w jego wykonaniu takie boje powinien wygrywać” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Jak dobrze wiadomo Delbonis to zawodnik, który bardzo dobrze radzi sobie na mączce, ale ten sezon jest w jego wykonaniu jeszcze słabszy niż Dimitrova. Wygranie pojedynku przychodzi z wielkim trudem. Występował w trzech turniejach w tym sezonie, tj. w Maarakech, Monte Carlo oraz Barcelonie. I w żadnym nich ni był wstanie dojść do do drugiej rundy.

Jak wygrywał to w kwalifikacjach do tych imprez. Zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Monteiro, Ivasgka czy Lopes nie robią większego wrażenia. Tym bardziej, że w tych spotkaniach był faworytem. Lecz trzeba podkreślić, że wygrywał swoje spotkania. Znacznie gorzej było to w turniejach głównych, gdzie tow każdym ze swoich potyczek był faworytem, a nie umiał tego potwierdzić.

Reasumując, Dimitrov nie tylko jest lepszym zawodnikiem, ale Delbonis w tym sezonie prezentuje się fatalnie. Wygranie spotkania przychodzi z wielkim trudem, a żeby to mogło się nagle zmienić trudno jest uwierzyć.

Spotkania Dimitrov – Delbonis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Dimitrov – Delbonis11.43Fortuna
Poprzedni artykułDarmowe typy z niemieckiej Bundesligi – 18 maja (sobota)
Następny artykułPewniaki z eliminacji do French Open – 22 maja (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)