Ciekawą propozycję na każdy piątek ma bukmacher Totolotek. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon i przy jego ewentualnej wygranej mieć o 14 % większa wygraną.

Promocja jest skierowana jedynie dla użytkowników, którzy mają konto u bukmachera Totolotek. Jeżeli nie masz to warto je założyć, ponieważ bukmacher dla każdego nowego użytkownika proponuję freebeta w wysokości 20 PLN, a także 100% od pierwszej wpłaty.

Aby bonus był aktywny, należy dokonać zawarcia kuponu za stawkę przynajmniej 100 PLN. udział w tej promocji jest automatycznie, to znaczy, że nie musimy nigdzie zgłaszać naszego udziału.

Na kuponie nie jest określona ilość zdarzeń, ale łączny kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 2.00. Natomiast minimalny kurs wymagany każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie to 1.06.

Jednak należy pamiętać, że na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty Toto-Mix lub Live.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, a w dodatku kupon okaże się rozliczony poprawnie będzie mógł cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy z koszykówki na 10 stycznia (czwartek)
Następny artykułLyon – Reims – Typ dnia z piłki nożnej na 11 stycznia (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)