Czas na pierwsze spotkania rewanżowe w fazie 1/8 finału Ligi Mistrzów. We wtorek 10 marca zostaną rozegrane dwa pojedynki. Jedno z nich będzie to rywalizacja pomiędzy Valencią z Atalantą. Można powiedzieć, że rywalizacja w tej parze zakończyła się już w pierwszym meczu, bowiem zakończyło się rezultatem 4-1.

Valencia – Atalanta: Typ i analiza

Ekipa Atalanty słynie z tego, ze spisuje się kapitalnie w ofensywie. Włosi nie mają najmniejszych problemów z stwarzaniem sytuacji bramkowych, które potrafią zresztą zamienić na bramki. Warto jest zaznaczyć, że ekipa Atalanty jest to czołowa drużyna w Europie pod względem strzelonych bramek.

Nie da się ukryć, ze ma kto strzelać bramki w tym zespole, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością szansę na grę mają tacy piłkarze jak Ilici, Muriel, Zapata, czy Gosens. Warto jest zaznaczyć, że każdy z tych piłkarzy jest wstanie strzelić bramek, ale i wypracować dogodną sytuacji do strzelania bramki.

Nie da się ukryć, ze Valencia stoi przed bardzo trudnym zadaniem przed tym spotkaniem. Chcąc liczyć na awans piłkarze tego zespołu od pierwszej minuty muszą zacząć atakować bramki rywalowi” – pisze typer portalu soccerpicks.pl

Z pewnością ekipa z Serie A będzie chciała bardzo szybko „podciąć skrzydła” rywalom i atakować bramkę rywalom. Jednak trzeba też zaznaczyć, że Nietoperze od pierwszej minuty muszą zacząć szukąc swoich szans.

Jednak na pewno nie będzie to takie łatwe zadanie, żeby zdominować rywala. Przede wszystkim Nietoperze chcąc osiągnąć lepszy rezultat z pierwszego spotkania muszą zagrać dużo skuteczniej niż w pierwszym meczu. I liczyć na przeciętną postawę Atalanty w defensywie, ale też nie da się ukryć, że w tym elemencie ta ekipa nie radzi sobie zbyt dobrze.

nowy bonus w betclic polska
Nowy bonus bukmachera betclic Polska

Reasumując, zapowiada się spotkanie, w którym to może spodziewać się samych bramek od pierwszej minuty spotkania. Z pewnością Valencia skupi się na odrobieniu strat z pierwszego spotkania, ale z drugiej strony Atalanta radzi obie kapitalnie w ofensywie.

Spotkanie Valencia – Atalanta można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl