Śmiało można już powiedzieć, że Holandia odradza swoją potęgę. Widać to zarówno po piłce klubowej jak i reprezentacyjnej, gzie Oranje notują coraz lepsze rezultaty. Holendrzy kolejne punkty podczas EURO powalczą z Irlandią Północną.

Holandia – Irlandia Północna: Typ i analiza

Holandia – Irlandia Północna: Typ i analiza

Sytuacja w grupie C wygląda bardzo ciekawie. Ponieważ na pierwszym miejscu sklasyfikowany są Niemcy mając dwanaście punktów. Taki sam bilans bramkowy ma drużyna Irlandii Północnej, zaś Holendrzy z dorobkiem dziewięciu oczek zajmują trzecie miejsce. Jednak mają jedno spotkanie rozegrane mniej.

TO wszystko sprawia, że ta rywalizacja jest wręcz „za sześć punktów”, a poza tym gospodarze nie mogą obie pozwolić na żadną stratę punktów. Oranje podczas tych eliminacji stracili zaledwie raz punkt. Przegrywając z Niemcami, ale w pojedynków rewanżu okazali się lepsi od naszych zachodnich sąsiadów. Poza tym ogrywali Białoruś oraz Estonię.

Holendrzy nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę punktów w tym pojedynku. Chociaż jest to mało realne, bowiem Oranje do tej rywalizacji przystąpią jako zdecydowani faworyci” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Oranje przede wszystkim grają swoją piłkę, czyli są nastawieni na ofensywę. Bardzo dobrze czują się w ataku i nie od dzisiaj wiadomo, że wolą atakować bramkę przeciwników niż się bronić.

Podczas każdego spotkania stwarzają duża ilość sytuacji bramowych, które zresztą są wstanie zamienić na bramki. W kapitalnej dyspozycji znajduje sie Depay, którzy zarówno strzela braki jak i zasusuje. A przecież szanse na grę mają jeszcze de Light, de Jong, Wijnaldum czy też van Dijk, gdzie każdego z nic stać spokojnie na strzelenie bramki.

Chociaż nie od dzisiaj wiadomo, że Irlandczycy są niewygodnym rywalom. Potrafią postawić się rywalom. Przede wszystkim słyną z kosekwtnej swoje gry, gdzie utrudniają rozgrywanie akcji rywalom. Miało to miejsce chociażby podczas rywalizacji z Niemcami, gdzie nasi rywale strzelili ich zaledwie dwie bramki.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Poza tym goście do tego pojedynku na pewno przystąpią nastawieni na defensywę, ponieważ dla nich jedne punkt wywalczony na wyje gdzie z Oranje będzie niezwykle cenny. Mając w dodatku rewanż z Holendrami na własnym obiekcie, gdzie ś jeszcze bardziej „niewygodnym” przeciwnikiem.

Reasumując, jednak trudno jest uwierzyć, żeby Holendrzy mieli większe problemy z rywalem. Oranje z pewnością od pierwszej minuty będą chcieli narzucić swój styl gry i wypracować przewagę. Poza tym stać ich jest na pewną i przekonująca wygraną.

Spotkanie Holandia – Irlandia Północna można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Irlandia PółnocnaHolandia – 1.51.51Betfan
Poprzedni artykułTypy dnia na 5 października (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 12 października (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)