Jedyne czwartkowe spotkanie w hiszpańskiej Laliga będzie to pojedynek, w którym to zmierzą się ze sobą drużyny Sevilli i Betisu. Jak dobrze wiadomo będzie to starcie derbowe, a to pokazuje, że emocji z pewnością nie zabraknie od pierwszej minuty tego pojedynku.

Sevilla – Betis: Typ i analiza

Sevilla – Betis: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że obecna dyspozycja obu tych ekip jest sporą niewiadomą. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ zespoły w ostatnich trzech miesiącach nie rozegrały żadnego meczu o stawkę.

Jednak można być również pewnym, że te ekipy będą chciały zdobyć komplet punktów w tym mecuz i tym samym rozpocząc dobrze rozgrywkowi po przerwie. Jednak jest to również spotkanie derbowe, które dla tych zespołów jest czymś więcej niż meczem o „trzy punkty”.

Warto jest zaznczyć, że obie te ekipy w ofensywie prezentują się na podobnym poziomie. Nie brakuje w tych zespołach piłkarzy, których stać jest na strzelenie bramek w tym pojedynku. Gospodarze na pewno liczą na Ocamposa, En Nasyruk, de Jonga. Przyjezdni natomiast w swoich szeregach mają chociażby Lorena, Joanguina oraz Fekira, którzy są najlepszym strzelcami tego zespołu.

nowy bonus w betclic polska
Nowy bonus bukmachera betclic Polska

Jednak patrząc na defensywę to dużo gorzej to wszystko wygląda po stornie gości. Ekipa przyjezdnych straciła zdecydowanie więcej goli od swojego rywali. Przede wszystkim ma to miejsce na wyjazdach, gdzie zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem.

Dodać trzeba również fakt, że cztery z pięciu starć bezpośrednich kończyły się BBTSem. Patrząc na to, że obie ekipy będą chciały zdobyć trzy punkty można się spodziewać, że bramek z jednej, ale i drugiej strony nie powinno brakować.

Spotkanie Sevilla – Betis można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sevilla – BetisBTTS1.65Betfan
Poprzedni artykułTypy na siatkówkę – poradnik typerski online
Następny artykułTyp dnia – 20 czerwca [sobota]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)