Ciekawie zapowiada się sobotnia rywalizacja pomiędzy Norwegami, a Hiszpanami. Pierwsze spotkanie wygrali Ci drudzy 2-1 i z pewnością teraz podopieczni Moreno liczą na kolejne zwycięstwo.

Norwegia – Hiszpania; Typ i analiza

Norwegia – Hiszpania; Typ i analiza

Mimo, że na pierwszy rzut oka sytuacja w tabeli Norwegów nie jest zła. Ponieważ zajmują czwarte miejsce ze stratą zaledwie dwóch oczek do wicelidera. Jednak warto jest podkreślić, że ten zespół wygrywał jedynie spotkania z niżej notowanymi rywalami, bo Wyspami Owczymi oraz Maltą.

Jak przychodziło do rywalizacji z mocniejszym zespołem to Norwegowie mieli problemy z wygraną. Bowiem remisowali u siebie z Rumunią i Szwecją. Nie da się ukryć, ze pod względem piłkarskiego rzemiosła są zdecydowanie słabsi od Hiszpanów i powinno to być widoczna podczas tego pojedynku.

Hiszpanie nie da się ukryć, że są faworytami tego pojedynku. Jeśli nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć większych problemów z wygrana” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Hiszpanie do tej pory wygrali wszystkie sześć spotkań i mają przewagę już siedmiu punktów nad drugim zespołem w swojej grupie. Podczas tej potyczki z pewnością podopieczni Moreno od pierwszej minuty zaatakują bramkę swoich przeciwników i będą chcieli wypracować sobie przewagę.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Możliwości nie da się ukryć, ze goście mają spore pod każdym. Mimo, że Hiszpanie do tej rywalizacji przystąpią w nieco osłabionym składzie to jednak powinni bez najmniejszych problemów pokonać tutaj rywala.

Hiszpanie posiadają niezywkle mocny skład i są na tyle doświadczony zespołem, że z przeciętnym zespołem jak Norwegia nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Norwegia – Hiszpania można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Hiszpania 21.59Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 10 października (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 16 października (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)