Jedno z pierwszych dzisiejszych spotkań w NBA, jakie zostanie rozegrane będzie to konfrontacja na Bankers Life Fieldhouse, a wystąpią tam drużyny Indiany i Philadelphii. Nieznacznym faworytem tego pojedynku według bukmacherów są gospodarze, ale osobiście wybrałem over punktowy na ten mecz 206.5.

Typ dnia z NBA za darmo

Typ dnia z NBA za darmo

Obie te ekipy obie sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli konferencji wschodniej. Nieznacznie lepszy bilans mają goście tego spotkania. Jednak Indiana u siebie potrafi wygrywać i to seriami. Dzisiaj na pewno koszykarze ekipy z Bankers Life Fieldhouse będą chcieli zrewanżować się za ostatnie pojedynki, w których to przegrywali u siebie z Denver i Miami.

Drużyna Philadelphia jest to zespół własnego parkietu można powiedzieć. Na wyjazdach gra niezbyt dobrze im się układa. Poza tym chcą również wreszcie sięgnąć po zwycięstwo poza własną halą, ponieważ w każdym z ostatnich pięciu meczy wyjazdowych ponosili porażkę.

Indiana na pewno jest wstanie wygrać ten mecz. Jednak patrząc na rezultaty obu tych drużyn w ostatnim czasie to najlepszy typ na ten mecz to linie punktowe” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Indiana grając niezależnie na własnej hali, czy na wyjeździe za każdym razem przekraczała linię minimum sto punktów. Mało tego, w czterech z pięciu pojedynków za każdym razem zdobywali co najmniej sto dziesięć punktów! O ile atak spisuje się bardzo dobrze to tego na pewno nie można powiedzieć o obronie. Ponieważ ta ekipa w każdym z ostatnich pięciu potyczkę traciła również minimum sto punktów!

Gra w obronie gości również nie jest ich najmocniejszą stroną, ponieważ Bowiem ten zespół grając nawet na własnym obiekcie ostatnio co najmniej sto punktów. Jak to miało miejsce w starciu z Oklahomą.

nowy bonus w betclic polska
Nowy bonus bukmachera betclic Polska

Podczas ostatnich pięciu spotkań pomiędzy tymi zespołami to linia 206.5 punktów była przekraczana za każdym razem. Patrząc natomiast na ostatni rezultaty pomiędzy tymi zespołami to również overowo powinno być i w tym pojedynku.

Spotkanie Indiana – Philadelphia można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Indiana – Philadelphiaover 206.51.46Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 10 stycznia
Następny artykułTyp dnia – 15 stycznia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)