W czwartek o ćwiercfinał turnieju w Sankt Petersburgu powalczą ze sobą Karen Khachaniv z Aslanem Karatsevem. Śmiało można powiedzieć, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy zawodnik i nie powinien on mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Pewne typy z tenisa

Pewne typy z tenisa

Na samym wstępie warto jest dodać, że różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Bowiem wynosi blisko sto miejsc w rankingu ATP. Khachanov sklasyfikowany jest na siedemnastej pozycji, a dla porównania jest przeciwnik to obecnie sto siedemnasta rakieta męskiego tenisa.

Karen na pewno liczy na lepsze wynik w tym turnieju niż to miało miejsce w minionych latach, gdzie to odpadał właśnie na etapie drugiej rundy. Na pewno stać jest na lepszą grę niż to miało miejsce w pierwszej rundzie. Wówczas mierzył się z Duckworthen, gdzie to wygrał 2-0, ale trzeba dodać, że obie partie były dosyć wyrównane. A jak dobrze wiadomo ten zawodnik grał nie tak dawno w French Open, gdzie to doszedł do czwartej rundy.

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. Karen przewyższa rywala znacząco i spokojnie stać jest, aby wygrał tutaj w dwóch partiach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej

Karatsev trzeba powiedzieć, że później pewnego poziomu nie schodzi. Jednak trzeba dodać, ze jest to całkiem dobry zawodnik, ale na poziomy chellengerów, gdzie jest wstanie osiągnąć dobre wynik.Jak przychodzi grac mu z lepszymi zawodnikami to ma ogromne problemy z grą.

Przykład najlepszy to eliminacje do French Open, gdzie nie był wstanie ich przejść. Nawet patrzą cna ostatnie jego mecze to jak wygrywa to były zwycięstwa z niżej notowanymi rywalami, więc zbytnio nie są one w żadnym wypadku przekonujące.

Owszem w pierwszej rundzie ten zawodnik sprawił małą niespodzianką, ponieważ pokonał Sandgrena, ale o wygranie nawet jednego seta w rywalizacji będzie niezywkle ciężko. Karen jest dużo lepiej ułożonym zawodnikiem, prezentuje lepszą jakość gry i posiada zdecydowanie większy potencjał od swojego rywala. I to wszystko powinien potwierdzić podczas tej rywalizacji.

MeczTypKursBukmacher
Nagal – Djere21.33BetFan
Poprzedni artykułTyp dnia Nagal – Djere – 7 października [środa]
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie PKO Ekstraklasy
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)