Jedno z dwóch dzisiejszych spotkań w lidze portugalskiej zostanie rozegrane pomiędzy FC Porto z Tondelą. Nie da się ukryć, ze zdecydowanymi faworytami tego spotkania są goście, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

FC Porto – Tondela: Typ i analiza

FC Porto – Tondela: Typ i analiza

Porto obecnie zajmuje drugie miejsce mając trzydzieści dwa punkty. Tondela natomiast sklasyfikowana jest na ósmej pozycji z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów.

Gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie nie stracili punktów. Na sześć spotkań wszystkie wygrali. Poza tym bilans bramkowy również jest bardzo imponujący, ponieważ wynosi 15-0! Piłkarze ekipy Tondeli w spotkaniach wyjazdowych zdecydowanie częściej punktują niż ma to miejsce u siebie, wygrali cztery pojedynki, dwukrotnie remisowali oraz raz przegrali.

Porto nie da się ukryć, że jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich najbliższych rywali i to pod każdym względem. Jeśli Smoki zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Warto jest na wstępie podkreślić, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Najlepiej to chyba pokazuje bilans bramkowy, gdzie Porto wygrało wszystkie ostatnie pięć pojedynków z Tondelą. Co ciekawe Smoki w żadnym z tych starć nie stracili żadnej bramki!

Ambicje, możliwości, potencjał, jakość gry również przemawiają za gospodarzami. Smoki nie mają żadnych problemów z wygraniem swoich spotkań. Są wstanie zdominować rywala od pierwszej minuty i to widać jest rezultatach, gdzie wygrywają bez najmniejszych problemów. Bowiem podczas ostatnich pojedynków regularnie wygrywali minimum dwoma bramkami u siebie!

Pod względem kadrowym również dużo lepiej wygląda to po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają takich piłkarzy jak Ze Luis, Teeles, Marega, czy Marcano, którzy powinni tutaj poprowadzić swój zespół do wygranej.

kod promocyjny za darmo u bukmachera betclic

Tondela jest to drużyna środka tabeli. Brakuje im takiej jakości na pewno co gospodarzom. Owszem stać na pojedyncze ich dobre mecze, ale to wszystko. Najlepszym tego dowodem jest to, że w dziesięciu ostatnich pojedynkach, ani razu nie wygrali dwóch pojedynków pod rząd! A patrząc, że w ostatnim spotkaniu pokonali Fermalicao to pokazuje, że teraz powinni przegrać.

Patrząc na kadrę ekipy gości to ciężko znaleźć tam dobrych zawodników ofensywnych. Obecnie najlepszym jest Denilson, który ma na koncie trzy bramki i jedna asystę

Reasumując, jeśli gospodarze nie zlekceważą swoich rywali i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Spotkanie FC Porto – Tondela można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
FC Porto – TondelaPorto -1.51.60Betfan
FC Porto – TondelaBTTS – NIE1.58Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 13 grudnia (piątek)
Następny artykułPromocja „Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN.
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)