Jedno z pierwszych środowych spotkań w lidze rosyjskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Barys, a Dinami Ryga. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Barys – Dinamo Ryga: Typ i analiza

Barys – Dinamo Ryga: Typ i analiza

Gospodarze zdecydowanie lepiej prezentują się od swoich rywali. Obecnie z dorobkiem dwudziestu trzech punktów sklasyfikowani są na trzeciej pozycji na wschodzie. Goście natomiast to ostatnia drużyna na zachodzie z dorobkiem dziesięciu punktów.

Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami, którzy to wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Przyjezdni natomiast do tego pojedynku przystąpią po zwycięstwie w ostatnim pojedynku z Traktorem 4-3, ale we wcześniejszych pojedynkach regularnie ponosili porażkę.

„Barys do rywalizacji z Dinamo przystąpią jako faworyci i nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Z pewnością gospodarze będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie. Możliwości gospodarze mają spore i śmiało można powiedzieć, że w każdym elemencie górują nad rywalami. Dinamo posiada na wyjazdach ogromne problemy. Przede wszystkim w defensywie, gdzie tracą regularnie dużą ilość bramek.

Wyniki jakie ta drużyna w ostatnim czasie osiągała poza własną tafla lodu, to m.in 6-1 z CSKA, 4-1 z Omskiem czy 4-0 z Jarosławem. Warto jest podkreślić, że w każdym z pięciu ostatnich pięciu wyjazdowych pojedynków tracili przynajmniej po trzy bramki.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod: BETONLINE

Z pewnością gospodarze będą chcieli wykorzystać teraz problemy rywali. Poza tym ekipa Barysu gra na własnym obiekcie, gdzie jest bardzo groźnym zespołem. Do tego pod względem kadrowy mają kim straszyć swoich przeciwników, gdzie to od początku spotkania powinni zagrać Knight, Mikhalis, Tangradi czy Starchenko.

Pojedynki bezpośrednie również przemawiają za gospodarzami. Hokeiści zespołu Barys wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań z drużyną Dinamo.

Reasumując, faworytem tego pojedynku jest drużyna Barys. I jeśli gospodarze nie zlekceważą rywala i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Barys – Dinamio Ryga można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Barys – Dinamio Ryga11.41Betfan

Poprzedni artykułTyp dnia – 12 października (sobota)
Następny artykułTypy dnia – 19 października (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)