W poniedziałek 20 kwietnia czekają nas dwa pojedynki chociażby w grze DOTA 2 – BTS Pro Series. Jedno z nich będzie to rywalizacja pomiędzy drużynami Team Adriot z T1. Trzeba przyznać, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, a są nim ta pierwsza drużyna.

Team Adriot – T1: Typ i analiza

Team Adriot – T1: Typ i analiza

Drużyna Team Adroit jest dużo lepszym zespołem. Przede wszystkim zawodnicy znacznej dłużej grają ze sobą. Obecnie jest to trzydziesta trzecia drużyna na globie w tej grze.

Zupełnie to wszystko inaczej po stronie T1, która dopiero śmiało można powiedzieć, że się „zgrywa”. Bowiem ten zespół rozgrywa dopiero drugi swój turniej. Pierwszy miał miejsce jeszcze w tamtym roku w Chinach, gdzie to w dodatku przegrali swój pierwszy mecz.

Zespół Adroit z pewnością będzie chciał zrewan żować się za ostatnią porażkę, gdzie to usieli uznać wyższość drużyny BOOM. Dzisiaj mają na to dobrego rywala, aby się przełamać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Zawodnicy Adroit w sobotę śmiało można powiedzieć, że zanotowali lekką wpadkę, ponieważ jak to można inaczej nazwać, jak przegrali swój pojedynek i to szybko 2-0 z BOOM. Tym bardziej, ze wcześniej pewnie wygrywali swoje mecze.

polski bukmacher sts oferta bonsuów 2020
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Nie da się ukryć, że drużyna Adroit walczy o TOP4 i grą w rundzie zwycięzców. Na pewno możliwości ku temu mają, ale trzeba też zaznaczyć, że takie mecze jak te muszą wygrywać.

Drużyna T1 w rozgrywkach wygrała dwa mecze. Chociaż śmiało można powiedzieć, że nie zbytnio nie przekonali. Bowiem okazywali się lepsi od drużyn CR i BOOM, czyli zespół, które obecnie zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli.

Reasumując nie da się ukryć, że drużyna Adroit jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich przeciwników. Możliwości mają znacznie większe od rywali i jeśli zagrają znacznie lepiej niż miało to miejsce w sobotę to mają dobrą okazję na zwycięstwo.

Spotkanie Team Adriot – T1 można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Team Adriot – T1 1 1.43Betfan
Poprzedni artykułDarmowy bonus do 25 PLN co tydzień na E-sport od STS
Następny artykułTypy dnia – 22 kwietnia [środa]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)