Na poniedziałek 21 października zaplanowano dokończenie dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedyne dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy Rakowem Częstochowa z Śląskiem Wrocław.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław: typ i analiza

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław: typ i analiza

Zapowiada się ciekawe spotkanie, ponieważ obie drużyny nie mają większych problemów z trafieniem do bramki swoich przeciwników.

Śląsk po kapitalnym dla siebie początku sezonu w ostatnich spotkaniach zawodzi. Ciężki tej drużynie jest zanotować zwycięstwo. Fakt, że ta drużyna nie zanotowała żadnej wygranej w ostatnich pięciu pojedynkach ligowych jest tego najlepszym dowodem.

Raków natomiast sprawiło w ostatnim czasie niespodzianki. Jak chociażby podczas ostatniego pojedynku, gdzie to sensacyjnie pokonali Pogoń Szczecin 2-1.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Jednak trzeba podkreślić, że obie drużyny radzą sobie całkiem dobrze w ofensywie. Nie mają żadnych problemów z umieszczeniem piłki w bramce rywali. Pokazują to suche statystyki. Raków do bramki rywala trafiał w każdym z pięciu ostatnich spotkań. Ta drużyna jak nawet przegrywała to była wstanie strzelić do bramki przeciwnika.

Można powiedzieć to samo o Śląsku., który podczas czterech tej strzelał do bramki rywala w trzech z czterech ostatnich spotkań. Jednak z drugiej strony ta drużyna traciła bramki w każdym z czterech minionych pojedynków. Również bardzo słabo przychodziło zachowanie czystego konta dla Śląska.

Poza tym ma kto strzelać bramki w tym zespole. Gospodarze na pewno liczą na takich zawodników jak Brown, Petrasek, Schawrz czy też Szczepanski . W składzie Śląska również nie brakuje dobrych piłkarzy ofensywnych, gdzie to od początku konfrontacje powinni zagrać Exposito, Pich, Broż czy też Stiglec, których stać jest na trafienie do bramki rywala.

Reasumując, nie da się ukryć, że większy potencjał ma drużyna gości. Jednak z drugiej strony na pewno nie można lekceważyć tutaj ekipy Rakowa, która pokazała, że w tym sezonie jest niezwykle nieobliczalnym zespołem.

Spotkanie Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstochowa – Śląsk WrocławBTS1.80Betfan
Poprzedni artykułTypy dnia – 19 października (sobota)
Następny artykułTypy dnia – 23 października (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)