Jedyne piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze zostanie rozegrane pomiędzy Union Brlin z Eintrachtem Franfurt. Gospodarze z pewnością będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie radzą sobie całkiem dobrze. Jednak śmiało można powiedzieć, ze bramki podczas tej konfrontacji powinni paść.

Union Berlin – Eintracht Frankfurt: Typ i analiza

Union Berlin – Eintracht Frankfurt: Typ i analiza

Union Berlin podczas ostatnich spotkań na własnym obiekcie prezentował się całkiem poprawnie jak na swoje możliwości. Przede wszystkim sprawili ogromną niespodziane i pokonali BVB 3-1, czy też stoczyli całkiem zaciętą batalię z Werderem Brema.

Eintracht widać, że nie jest do końca to ta sama drużyna co w poprzednim sezonie. Owszem grając jeszcze na własnym obiekcie są wstanie prezentować się całkiem dobrze, ale na wyjazdach już tak dobrze to nie wygląda.

Patrząc na grę tych ekip to można spodziewać się bramek z dwóch stron. Jednak Union przed własną publicznością pokazał, że jest wstanie walczyć z najlepszymi i atut gry u siebie na pewno będą chcieli wykorzystać” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Union niewątpliwie to ekipa, która walczy o utrzymanie się w tym sezonie w niemieckiej Bundeslidze i to jest ich cel na ten sezon. Z drugiej strony beniaminek pokazał, że potrafi całkiem dobrze sobie radzić przez własną publicznością i ten atut na pewno będą chcieli wykorzystać.

Goście niewątpliwie są bardziej doświadczonym, a także ekipą o większych możliwości. Jednak patrząc na defensywę tego zespołu to nie wygląda ot za dobrze, ponieważ tracili bramki we wszystkich czterech spotkaniach. W ostatnich trzy minionym po dwa na jeden mecz! Natomiast mimo odejścia czołowych zawodników ofensywnych w lecie ekipa Eintrachtu w dalszym ciągu strzela regularnie bramki.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Reasumując, z pewnością obie te drużyny nie będą chciały przegrać tego pojedynku. Owszem większość jakość posiadają przyjezdni, ale z drugiej strony można być pewnym, że gospodarze łatwo skróty nie sprzedadzą i grając na własnym obiekcie są wstanie powalczyć z przeciwnikami.

Spotkanie Union Berlin – Eintracht Frankfurt można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Union Berlin – Eintracht Frankfurt 1x1.64Etoto
Poprzedni artykułTyp dnia 16 września (poniedziałek)
Następny artykułTyp dnia – 30 września (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)