Jedyne wtorkowe spotkanie w lidze norweskiej hokeja na lodzie będzie to będzie pomiędzy Stavanger z Valerengą. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z hokeja na lodzie

Darmowe pewniaki z hokeja na lodzie

Ekipa Stavanger zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze i jest na bardzo dobrej drodze ku temu, że wygrać rundę zasadniczą. Bowiem przewaga nad drugim zespołem wynosi ponad dwadzieścia punktów.

Goście natomiast do tego meczu podejdą jako piąta ekipa z dorobkiem pięćdziesięciu sześciu punktów. Cały czas ten zespół ma szanse nawet na trzecie miejsce, do którego to traci siedem punktów. Jednak trzeba przyznać, ze będzie ciężko temu zespołowi wyprzedzić Lillehamer oaz Frisk Asker.

Stavanger jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jeśli gospodarze zagrają tutaj na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu typydnia.pl

Owszem hokeiści Stavanger od dłuższego czasu wygrają wszystkie swoje spotkanie. Jednak grają cna własnym lodowisku nie dawali najmniejszych szans rywalom. Bowiem najmniejszym rozmiartem wygrali z Stjernen „tylko 5-1”. W pozostałych potyczkach nie dawali najmniejszych szans rywalom. W dwóch ostatnich pojedynkach wygrywali z Gruner i Lillehamer po 9-2!

Patrząc na osiągnięcia drużyny Valerengi na wyjazdach to nie wyglądało to wszystko za dobrze, ponieważ w dziesięciu ostatnich meczach poza własnym lodowiskiem wygrali zaledwie trzy razy! Owszem do tego pojedynku podejdą po dwóch zwycięstwach, ale wygrywali z najsłabszymi zespołami w lidze: Gruner i Narvik.

betfan kod promocyjny

Patrząc na personalia to również wszystko lepiej wygląda po stronie gospodarzy, którzy w TOP 5 zawodników klasyfikacji kanadyjskiej mają czwórkę swoich przedstawicieli: Morley, Zajac, Kissel oraz Trettenes.

Pojedynki bezpośrednie również i to zdecydowanie przemawiają za gospodarzami, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną. Faworytami tego spotkania są hokeiści ekipy Stavanger i jeśli zaprezentują się na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Stavanger Valerenga można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Stavanger Valerenga11.31Betfan
Stavanger ValerengaStavanger -1.51.48 Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 25 stycznia (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 29 stycznia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)