Jedno z piątkowych pojedynków, jakie zostaną rozegrane w białoruskiej Wyszejszaja Liha będzie to rywalizacja, w której o ligowe punkty punkty powalczą ze sobą drużyny Zhodino z Smalawiczy. Nie da się ukryć, że nieznacznym faworytem tego mecz są gospodarze i powinni oni wygrać ten mecz.

Zhodino – Smalawiczy: Typ i analiza

Zhodino – Smalawiczy: Typ i analiza

Obie te drużyny sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują trzecią lokatę z dorobkiem osiemnastu punktów. Natomiast ich najbliższy rywal sklasyfikowany jest na piętnastej pozycji z dorobkiem czterech oczek.

To już chyba najlepiej pokazuje jaka jest spora różnica pomiędzy tymi zespołami. Dodać trzeba również inny istotny aspekt. A mianowicie ekipa Zhodino w tym sezonie jeszcze nie przegrała żadnego meczu na własnym obiekcie notując trzy remisy i jeden remis. Rezultaty zespołu Smalawiczy na wyjazdach natomiast w żadnym wypadku nie są przekonujące, bo jest to rezultat trzech remisów i jednej porażki.

„Trzeba przyznać, że drużyna Zhodino prezentuje się zdecydowanie lepiej od swoich rywali. Gospodarze chcąc walczyć o czołowe miejsca na koniec sezonu trzeba przyznać, że takie mecze muszą wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Poza tym gospodarze mają dobrą okazję do rewanżu za ostatni mecz ligowy, w którym to nie zaprezentowali się zbyt porywająco z Nimanem Grodno, ponieważ byli tłem dla rywali i mec zakończył się rywalizują 3-1.

Jednak trzeba przyznać, ze drużyna Puntusa posiada dużo większy potencjał oraz możliwości, niż to było widoczne w ostatnim meczu. Kadrowo również dużo lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają takich piłarzy jak Gorbachik, Veloso, czy Ramos. Każdego z nich przecież stać na strzelenie bramki lub wypracowanie sytuacji bramkowych.

polski bukmacher sts oferta bonsuów 2020
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Z drugiej strony ekipa gości od początku bardzo słabo sobie radzi. Wraz z zespołem Biełszyna nie wygrały jeszcze żadnego spotkania ligowego. Największym problemem gospodarzy trzeba powiedzieć, że jest ofensywa. Zaledwie sześc bramek strzelonych w dziewięciu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego spotkania niewątpliwie są gospodarze. Ekipa Zhodino zdecydowanie przewyższa swoich rywali i jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Zhodino – Smalawiczy można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Zhodino – Smalawiczy21.66Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 20 maja [środa]
Następny artykułTyp dnia – 6 czerwca [sobota]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)