Przed nami zaległe spotkanie osiemnastej kolejki angielskiej Premier League. W środę na Olympic Stadium miejscowa drużyna West Ham podejmie Liverpool. Faworytami tego pojedynku nie da się ukryć, że są goście, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego meczu.

West Ham – Liverpool: Typ i analiza

West Ham – Liverpool: Typ i analiza

Sytuacja w ligowej tabeli zdecydowanie przemawia za Liverpoolem, który zajmuje pierwsze miejsce mając już szesnaście punktów przewagi nad drugim zespołem. W dodatku dzisiaj podopieczni Kloppa mają dobrą okazję do powiększenia tego dorobku, ponieważ trudno jest uwierzyć, żeby West Ham mogło znacząco im zagrozić. Młoty obecnie zajmują siedemnaste miejsce mając dwadzieścia trzy punkty.

Obecna dyspozycja również zdecydowanie przemawia za gospodarzami. Liverpool wygrał wszystkie ostatnie pięć pojedynków. W tym samym okresie Młoty zanotowały tylko jedno zwycięstwo. Udało im się pokonać jedynie Bournemouth, która to ekipa znajduje się w strefie spadkowej.

Liverpool jest zdecydowanym faworytem w rywalizacji z Młotami. O ile nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Przebieg tego spotkania nie jest trudny do przewidzenia. Z pewnością od pierwszej minuty będą tutaj przeważać goście, którzy pod każdym względem są dużo lepszym zespołem. Ekipa The Reds stanowi solidny kolektyw i to widać w każdym meczu.

Podopieczni Kloppa jak nawet rozgrywają przeciętny mecz to są wstanie zdobyć komplet punktów. Przede wszystkim są bardzo dobrze przygotowani fizycznie do sezonu. Potrafią strzelać bramki na wagę trzech punktów w ostatnich minutach pojedynku. Do tego są niezwykle dobrze ułożeni taktycznie na boisku, nie ma „dziur” pomiędzy formacji.

nowy bonus w betclic polska
Nowy bonus bukmachera betclic Polska

Tego na pewno nie można powiedzieć o drużynie West Hamu, która to będzie walczyć o utrzymanie się w lidze. Jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Bournemouth sprawia, że nie znajdują się w strefie spadkowej.

Poza tym ich dyspozycja nie jest porywająca. Mieli ogromne problemy z punktowaniem podczas ostatnich spotkań. Słabe wyniki biorą się przede wszystkim z słabej gry w defensywie. Młoty mają ogromne problemy z zachowaniem czystego konta. Na przestrzeni ostatnich pojedynków, udało im się zagrać na „zero” z tyłu zaledwie raz.

Potyczki bezpośrednie również przemawiają za Liverpoolem. Na pięć meczy The Reds wygrali cztery i raz padł remis.

Reasumując, faworytami tego spotkania są podopieczni Kloppa. I jeśli zagrają na swoim poziomie t nie powinni mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa, ponieważ są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali.

Spotkanie West Ham – Liverpool można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
West Ham – Liverpool21.35Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia 28 stycznia (wtorek)
Następny artykułHazard – gospodarka i społeczeństwo
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)