Czas na noc pełną emocji w NBA. Pierwsze mecze rozpoczną się już o godz. 01:00. Jedno z tych starć będzie miało miejsce na Spectrum Center, a tam o punkty powalczą drużyny Charlotte z Orlando. Bukmacherzy w roli faworytów stawiają Magików, ale śmiem twierdzić, że bezpieczniejszy typ na ten mecz to under 206.5.

Darmowe pewniaki z NBA za darmo

Darmowe pewniaki z NBA za darmo

Warto jest zaznaczyć, że jest to spotkanie drużyn, które w ostatnich pojedynkach bezpośrednich nie bardzo słabo. Gospodarze wygrali jeden z pięciu meczach, zaś Magicy w tym samym okresie nie sięgnęli żadnej wygranej.

Jednak to właśnie goście muszą walczyć tutaj o wygraną, ponieważ cały czas są na granicy gry w playoffach. Obecnie zajmują ósme miejsce, ale na pewno ekipa Chicago jeszcze nie powiedziała ostatnio słowa. Magicy chcąc myśleć o wygranej na pewno muszą być bardziej skuteczniejsi niż miało to miejsce w ostatnich meczach. Jak to chociażby miało miejsce z Miami rzucając 39,8% z boiska.

Magicy na pewno będą chcieli przełamać niemoc ostatnich potyczek, w których to przegrywali. Charlotte jest ku temu dobrym zespołem, ponieważ również nie radzi sobie ta ekipa wybornie” – pisze typer portalu etypy.pl

Nie można zapominać, że goście tego meczu zajmują ostatnie miejsce w lidze pod względem skuteczności z gry- 43%. Gospodarze również grają przeciętnie w ofensywie, ponieważ mają spore problemy z przekroczeniem stu punktów.

nowy bonus w betclic polska
Nowy bonus bukmachera betclic Polska

Spotkanie z połowy stycznia zakończyło się wygraną Magików 106:83. Dzisiaj z pewnością goście będą walczyć o wygraną i mają ku temu możliwości. Jednak też patrząc na rezultaty jakie te zespoły osiągają śmiem twierdzić, że tutaj zbyt dużo punktów nie padnie.

Spotkanie Charlotte – Orlando można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Charlotte – Orlandounder 206.51.60Betfan
Poprzedni artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN
Następny artykułTyp dnia – 5 lutego (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)