Zespół Washington Capitals tego spotkania mają dobrą okazję do rewanżu za ostatni przegrany pojedynek, ponieważ na własnym lodowisku podejdą zespół Los Angeles Kings. Faworyt tego starcia jest tego jeden. Jest im zespół gospodarzy i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Darmowy pewniak z NHL na dzisiaj

Darmowy pewniak z NHL na dzisiaj

Gospodarze zaliczani są jako głowni faworyci do wygrania rundy zasadniczej na wschodzie. Przyjezdni natomiast są zdecydowanie najsłabszym zespołem na zachodzie i już ze sporą stratą do Anaheim.

Hokeiści Capitalns na własnym lodowisku do tej pory zanotowali piętnaście zwycięstw i jedenaście razy ponosili porażkę. Natomiast bilans ekipy Kings na wyjazdach to osiem wygranych i aż dwadzieścia jeden porażek.

Drużyna Washington Capitals chcąc myśleć o zajęciu pierwszego miejsca na koniec rundy zasadniczej to takie spotkania jak te musi wygrywać.” – pisze typer portalu dtypy.net

Gospodarze na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatnią przegraną, w której to przegrali z Pittsburgh Penguins 3-4. Jednak trzeba podkreślić, że była to trzecia drużyna na wschodzie! Jeśli idzie o mecze z łatwiejszymi rywalami to Capitalns nie mieli najmniejszych problemów z wygrywaniem, ponieważ kolejno ogrywali takie drużyny jak Ottawę, Montreal i Islanders.

Pod względem kadrowym również dużo lepiej wyglądają gospodarze, którzy to w swoich szeregach mają takich zawodników jak Carlson, Ovechkin, Vrana czy Kuznetsov. Każdego z tych zawodników spokojnie stać jest na zdobycie punktów podczas tego meczu.

betfan kod promocyjny

Kings w ostatnich meczach wygrali zaledwie raz. Po dogrywce pokonali Arizonę, która również znajduje się w dołku. Gospodarze mają podstawowe problemy: zaczynając od defensywy kończąc na ofensywie. Patrząc na kadrę przyjezdnych to w swoich szeregach mają zaledwie jednego zawodnika w TOP 50: Kopitara.

Bilans spotkań bezpośrednich również przemawia za gospodarzami, którzy wygrali trzy ostatnie pojedynki. Reasumując, faworytami tego pojedynku są hokeiści ekipy Washington Capitals i jeśli nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie Washington Capitals – Los Angeles Kings można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Washington Capitals – Los Angeles Kings11.64Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 4 lutego (wtorek)
Następny artykułTyp dnia – 7 lutego (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)