Pierwsze sobotnie spotkanie w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Evertonem, a Chelsea. Nie da się, że to właśnie The Blues radzą sobie dużo lepiej. Jednak śmiem twierdzić, że typ na under 3.5 bramki jest najlepszym typem na ten mecz.

Everton – Chelsea:Typ i analiza

Everton – Chelsea:Typ i analiza

Chelsea obecnie zajmuje czwarte miejsce w angielskiej Premier League z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów. Everton natomiast sklasyfikowany jest po drugiej stronie ligowej tabeli, ponieważ mając czternaście oczek na swoim koncie zajmują osiemnaste miejsce.

The Toffes trzeba przyznać, że grając na własnym obiekcie są wstanie sprawić problemy praktycznie każdej drużynie. Jednak trzeba też podkreślić, że nie wiadomo co z trenerem tego zespołu. Nie mniej jednak gospodarze będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Z pewnością gospodarze przede wszystkim będą chcieli zabezpieczyć tytuły podczas tego pojedynku, ponieważ regularnie tracą bramki. Podczas ostatnich pięciu pojedynków, ani razu nie udało im się zachować czystego konta.

Everton notuje bardzo słabe wyniki. Jednak trzeba też podkreślić, że The Toffees posiadają spory potencjał. Chelsea natomiast wygląda jakby wpadała w kryzys” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Chelsea natomiast wpada w lekki kryzys. Owszem wygrywali w ostatnich starciach, ale mieli sporo szczęścia jak to było chociażby z Aston Villa, gdzie rywale mieli dogodne sytuacje do strzelania bramek, ale ich nie wykorzystali.

Śmiało chyba można powiedzieć, że Chelsea odczuwa trudy spotkań. Granie co trzy dni, przy wąskiej kadrze musi się odbić tej drużynie prędzej czy później.

kod promocyjny za darmo u bukmachera betclic

Warto jest mieć na uwadze fakt, że obie drużyny podczas ostatnich spotkań regularnie kończył mecz poniżej underowu 3.5 bramki. Natomiast w żadnym z pięciu ostatnich pojedynków bezpośrednich nie padło więcej niż trzy bramek!

Reasumując, gospodarze mimo słabych wyników zawodzą. Jednak trudno spodziewać się, żeby nagle zaczęły te drużyny zagrały ofensywnie i w tym spotkaniu padło sporo bramek. Stąd mój typ under 3.5 bramki.

Spotkanie Everton – Chelsea można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Everton – Chelseaunder 3.51.55Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 3 grudnia (wtorek)
Następny artykułTyp Dnia – 10 grudnia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)