Jedno z ciekawszych spotkań z pewnością, jakie zostanie rozegrany w sobotę 7 marca w rozgrywkach francuskie Ligue 1 będzie to pojedynek na Allianz Riviera, w którym to zmierzą się ze sobą drużyny Nice z Monaco. Zapowiada się wyrównany pojedynek od pierwszej do ostatniej minuty, w którym to bramek nie powinno zabraknąć.

Nice – Monaco: Typ i analiza

Nice – Monaco: Typ i analiza

Smaczkowi temu pojedynkowi dodaje fakt, że obie drużyny praktycznie sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują siódme miejsce z dorobkiem czterdziestu punktów. Natomiast zespół Nice posiada dwa oczka mniej co daje im dziewiąta pozycję.

Ekipa Monaco nie przegrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań, ale od dwóch spotkań jest bez zwycięstwa. Drużyna z Księstwa remisowała z Dijon oraz Reims. Na pewno większe problemy z punktowaniem mają gospodarzy, którzy w pięciu meczach zaledwie raz zgromadzili komplet punktów. Podczas dwóch ostatnich pojedynków gospodarze zremisowali z Brest oraz Bordo.

Zarówno Nice oraz Monaco podczas tego spotkania z pewnością będą chciały się przełamać i sięgnąć po komplet punktów. Trzeba przyznać, że będzie to trudne zadanie do zrealizowania. Jednak patrząc na osiągane wyniki można spodziewać się bramek w tym meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Obie drużyny podczas ostatnich spotkań regularnie trafiały do bramki rywala. Zarówno Nice jak i Monaco do bramki rywali strzelało w każdym z ostatnich pięciu spotkań. Trzeba też zaznaczyć, ze te drużyny mają kim straszyć swoich przeciwników. W zespole gości w kapitalnej dyspozycji od początku roku znajduje sę Ben Yedder, który walczy tytuł króla strzelców Ligue 1. Szanse gry z pewnością otrzyma jeszcze Silmani. Z drugiej strony w składzie gości zobaczymy Dolbera, Cypriena czy Leesa Melou, których również stać jest na strzelenie bramki podczas tego pojedynku.

betfan kod promocyjny

Patrząc na blok defensywny jednej, ale i drugiej drużyny to ciężko coś dobrego powiedzieć. O ile jeszcze ekipa z Księstwa u siebie potrafi zagrać na „zero” z tyłu to na wyjazdach tak kolorowo to wszystko nie wygląda. Fakt, że ani razu w pięciu ostatnich meczach nie zachowali czystego konta jest tego najlepszym dowodem. Drużyna Nice również nie zachowała, ani razu czystego konta grając na własnym obiekcie.

Reasumując, zapowiada się wyrównany pojedynek już od pierwszej minuty. Obie drużyny z pewnością zagrają o komplet punktów. Jednak patrząc na rezultaty, jakie osiągają podczas ostatnich pojedynków to można być pewnym, że bramkę w tym meczu nie zabraknie.

Spotkanie Nice – Monaco można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Nice – MonacoBTTS1.50Betfan
Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane. Extra premia do 50% dla każdego gracza.
Następny artykułTyp dnia – 10 marca [wtorek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)