Jedyne poniedziałkowe spotkanie w lidze izralskiej Ligat ha’Al zostanie rozegrane pomiędzy M. Tel Aviv, a Nataya. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować wygraną.

Gospodarze są zdecydowanie najlepsza drużyna w lidze. Najlepszy tego dowód to przewaga, aż szesnastu punktów nad drugą ekipą. Do tego nie zwalniają tempa, ponieważ wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań i co istotne bardzo pewnie.

Nie dawali szans rywalom od pierwszej do ostatniej minuty, gdzie to narzucali swój styl gry. Mało tego potrafią wykorzystać nawet najmniejsze błędy rywali. Zdecydowaną większość spotkań wygrywali przewagą przynajmniej dwóch bramek.

I pewnie tak samo będzie i dzisiaj, gdzie w dodatku w każdym z pięciu spotkań u siebie nie stracili żadnej bramki! A sami strzelali regularnie kilka bramek w każdym boju. A maja przecież kim straszyć swoich rywali Atam, Atzil, Peretz czy Shechter nie raz powinni zagrozić bramce rywali.

Ekipa Netanya obecnie zajmuje szóste miejsce i walczy o grę w playoffach. Przewaga tego zespołu nad siódmym zespołem wynosi zaledwie dwa punkty. Jeżeli zobaczymy na grę tej drużyny na wyjazdach to zanotowali cztery wygrane, raz zremisowali oraz dwukrotnie ponosili porażkę.

Jeżeli porównamy jakość gry tych zespołów to goście będą mieli trudne zadanie w tej potyczce. Można być pewnym, że piłkarze ekipy Nataya będą zepchnięci do defensywy. Niewątpliwie swoich szans będą szukać z kontr lub stałych fragmentów gry, ale to za mało jak na gospodarzy.

Pojedynki bezpośrednie również zdecydowanie przemawiają za gospodarzami. Wszystkie atuty są tutaj po ekipy M. Tel Aviv, którzy powinni pewnie zdobyć trzy punkty tym bardziej, że graja na własnym obiekcie.

MeczTypKursBukmacher
M. Tel Aviv – Nataya11.35
Forbet 
Poprzedni artykułForbet rozdaje trzy bony po 200 PLN
Następny artykułBarys – Chabarowsk – Typ dnia 8 stycznia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)