Walcząca cały czas o wicemistrzostwo Woch drużyna Atalanty w najbliższym swoim spotkaniu o ligowe punkty powalczy zespołem Bologny. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego meczu śmiało trzeba powiedzieć są gospodarze i nie powinni oni mieć większych problemów z wygraną.

Atalanta Bologna Darmowy typ analiza i stream

Atalanta Bologna Darmowy typ analiza i stream

Atalanta zalicza się do faworytów, aby zdobyć tytuł wicemistrza Włoch. Obecnie ta ekipa zajmuje trzecie miejsce ze stratą zaledwie jednego oczka do wicelidera. Patrząc na to, że do końca sezonu jest bardzo blisko to każda strata punktów może okazać się bardzo bolesna.

Podczas ostatniego starcia ekipa gospodarzy dosyć sensacyjnie straciła punkty z Atalantą. Teraz gospodarze mają bardzo dobrą okazję do tego, żeby wziąć rewanż za tamte starcie i zdobyć komplet punktów. Tym bardziej, że ten pojedynek rozgrywają na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali jedenaście wygranych, dwukrotnie remisowali i cztery razy przegrywali.

Kolejny atut gospodarzy to fakt, że znajdują się w dużo lepszej dyspozycji. W ostatnich pojedynkach zanotowali trzy wygrane i dwukrotnie remisowali. W tym samym okresie piłkarze Bologny wygrali tylko raz.

STS bonus bez wpłaty własnej

Również ciężkie zadanie czeka w ty meczu defensywę gości. Bowiem Bologna radzi sobie niezwykle słabo w obronie. W każdym z ostatnich pięciu pojedynków traciła minimum po jednej bramce. A teraz przyjdzie im przecież zmierzyć się z zdecydowanie najskuteczniejszym zespołem w całej lidze.

Również bilans spotkań bezpośrednich zdecydowanie przemawia za zespołem gospodarzy. Bowiem ekipa Atalanty w pięciu ostatnich meczach wygrała cztery razy z Bologną i tylko raz przegrała.

Reasumując, śmiało trzeba powiedzieć, że gospodarze są zdecydowanie lepsi od swoich rywali. Grają dużo lepiej i to pod każdym względem. Poza tym chcąc myśleć o wicemistrzostwie Włoch to na pewno, takie pojedynki muszą wygrywać.

Spotkanie Atalanta – Bologna można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atalanta – BolognaAtalanta – 11.65Betfan
Poprzedni artykułSampdoria – Cagliari: Typ i analiza 15 lipca [środa]
Następny artykułTypy, analizy, kurs, stream na mecz Witebsk vs FK Słuck – 24 lipca [piątek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)