Po przerwie zimowej wracamy na boiska LOTTO Ekstraklasy. W piątek dojdzie do dwóch pojedynków w najwyższej fazie rozgrywkowej w Polsce. W Poznaniu miejscowy Lech podejmie Zagłębie Lubin.

Lech niewątpliwie po zmianie trenera na Nawałkę liczy na ogromny sukces w tym sezonie. Możliwości na pewno mają bardzo duże. Celem Kolejorza na pewno jest wywalczenie sobie przepustki do gry w europejskich pucharach. Na pewno jest to zadanie do zrealizowania, ale walka zapowiada się niezwykle ciekawie.

Walka o czołowe miejsca wygląda bardzo ciekawie. Obecnie zajmują trzecie miejsce mając trzydzieści trzy punkty. Ale przewaga nad siódmym zespołem wynosi zaledwie dwa punkty.

Lech słynął z solidnej gry przy Bułgarskiej i na pewno ten atut będzie chciał dzisiaj wykorzystać. Podczas spotkań na własnym obiekcie Lech zanotował na własnym obiekcie sześć wygranych, raz zremisowali oraz dwukrotnie remisowali.

„Lech pod wodzą Nawałki musi zapewnić sobie przepustkę gry w europejskich pucharach. Każdy punkt jest bardzo ważny, a w szczególności na własnym obiekcie. Kolejorz przystąpi tutaj jako faworyt, ale pytanie, czy będą wstanie to wykorzystać”. – pisze ekspert portalu etypy.pl

Miedziowi niewątpliwie mają spory potencjał, ale obecny sezon w ich wykonaniu jest bardzo słaby. Ekipa Zagłębia popełnia proste błędy w każdym elemencie. Przede wszystkim w defensywie. Popełniają proste błędy, gdzie rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek. Podczas pojedynków wyjazdowych zanotowali cztery wygrane, raz zremisowali oaz pięć razy przegrywali.

Lech niewątpliwie jest mocniejszym zespołem od swoich rywali. Lech grając o najwyższe cele w lidze ma ogromny potencjał i takie mecze muszą wygrywać.

Spotkanie Lech Poznań – Zagłębie Lubin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Lech-ZagłębieHT/FT 11.32Forbet
Poprzedni artykułTyp dnia Lazio vs Empoli – 7 lutego (środa)
Następny artykułTyp dnia PSG vs Bordeaux sobota (9 lutego)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)