Wtorkowe spotkanie w Sosnowcu, pomiędzy Zagłębiem, a Koroną Kielce można nazwać konfrontacją o „pietruszkę”. Ponieważ obie te drużyny tak naprawdę o nic już nie grają, a dyspozycja jednego jak i drugiego zespołu pozostawia wiele do życzenia.

Darmowy typ, analiza, stream z LOTTO Ekstraklasy

Darmowy typ, analiza, stream z LOTTO Ekstraklasy

Zagłębie już blisko tydzień temu straciło szanse na utrzymanie się w LOTTO Ekstraklasie. Piłkarze Zagłębie w tym sezonie zdobyli zaledwie dwadzieścia osiem punktów do tej pory. Korona natomiast jeszcze nawet nie może być pewna utrzymania drugiej swojej pozycji w grupie spadowej, ponieważ przewaga nad czwartą drużyna wynosi zaledwie dwa oczka!

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

„Na papierze lepiej wygląda drużyna Korony Kielce. Jednak patrząc na to jak oba te zespoły spisują się w tym sezonie to ciężko spodziewać się tutaj wybitnego spotkania z jednak jak i drugiej strony” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Korona chociaż ma dobrą okazję na przełamanie się, ponieważ w czterech ostatnich spotkaniach ta drużyna nie notowała żadnej wygranej, udało się jedynie zremisować z Miedzią Legnica, zaś w kolejnych bojach przegrali z Wisła Płock, Arką Gdynia oraz Wisłą Kraków.

Trzeba przyznać, że mają spore problemy w defensywie. Regularnie tracą bramki. A z całym szacunkiem do Zagłębia mimo, ze jest to bardzo przeciętny zespół to w ofensywie potrafi grać i to całkiem dobrze. W szczególności na własnym obiekcie, gdzie to strzelili trzydzieści dwie bramki! Z drużyn w grupie spadkowej więcej goli ma tylko Wisła Kraków! Nie da się ukryć, że będzie bardzo dużo zależało tutaj od trójki Sanogo, Udovicić oraz Pawłowski.

Z drugiej strony o defensywie gospodarzy nic dobrego nie mona powiedzieć. Popełniają tam proste błędy. Rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich pole karne. Zagłębie zdecydowanie straciło najwięcej bramek ze wszystkich ekip w lidze. Wystarczy zobaczyć na trzy ostatnie boje, gdzie Hrosso musiał wyciągać piłkę, aż dziesięć razy z bramki.

Reasumując, trudno jest uwierzyć, żeby bramek tutaj zabrakło. Zagłębie o nic nie gra, więc mogą grać ofensywnie jak potrafią od początku sezonu. Z drugiej strony patrząc na dziurawą obronę to ciężko jest uwierzyć, żeby gospodarze zachwali czyste konto.

Spotkanie Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielceover 2.5 1.60Fortuna
Poprzedni artykułDarmowe typy na poniedziałek – 13 maja
Następny artykułTyp dnia z ATP Rzym: Albot – Fognini- 16 maja (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)