O awans do ćwierćfinału challengera w Parmie w środę powalczą w spotkaniu bezpośrednim Negal z Djere. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ten drugi zawodnik i to właśnie on powinien pokazać swoją klasę i możliwości podczas tej rywalizacji.

Darmowe typy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj

Warto jest zaznaczyć już na samym wstępem, że różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest spora, ponieważ wynosi blisko pięćdziesiąt miejsc. Dodać do tego wszystkiego również fakt, że Djere jest znacznie lepszy zawodnikiem na clayu. Jednak co najważniejsze w tym sezonie znacznie częściej wygrywa na tej nawierzchni od swojego rywala.

Djere na pewno chce zrewanżować za French Open, gdzie to zaprezentował się dosyć przeciętnie w rywalizacji z Anderosnem. A od tamtej porażki mało kto się spodziewał. Tym bardziej, że ten zawodnik ma za sobą udany turniej w Kitzbühel, gdzie to doszło do półfinału. A przecież wygrywał tam swoje mecze, m.in. z Sinnerem i Schwartzmanem, więc najlepiej to pokazuje możliwości tego zawodnika.

W pierwszej rundzie mierzył się z Jungem. Pomimo,że do tego meczu przystąpił, jako wyraźny faworyt o z swojego zadani wywiązał się bardzo dobrze, ponieważ spotkanie pewnie wygrał w dwóh setach.

Djere niewątpliwie jest faworytem tego spotkania. I jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie w tym meczu to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej

Nagal trzeba powiedzieć, ze wreszcie się przełamał, ponieważ po słabych występach na clayu podczas French Open i Biella wreszcie wygrał swoje spotkanie. W pierwszej rundzie okazał się lepszy od Zeppieriego wygrywając w dwóch setach. Jednak zaznaczyć trzeba, że oba sety były dosyć wyrównane, ponieważ kończyły się rezultatami 6-4.

We wcześniejszych swoich występach ten zawodnik przegrywał regularnie mecze i to dosyć wyraźne, A kolejno musiał uznać wyższość Browna i Kavcicą. Jednak trudno spodziewać się nagłej poprawny gry tego zawodnika. A przede wszystkim tego, że będzie wstanie nagle zagrozić rywalowi.

Reasumując, Djere na pewno liczy na dobry występ podczas tego turnieju. Fakt, że jest rozstawiony z numerem trzy jest tego najlepszym dowodem.

Spotkanie Nagal – Djere można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Nagal – Djere21.33BetFan
Poprzedni artykułTyp dnia: Światek – Trevisan – 6 października [wtorek]
Następny artykułTyp dnia 15 października [czwartek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)