Jedno z środowych spotkań w Lidze Mistrzów będzie to rywalizacja pomiędzy Sevillą z Krasnodarem. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Jednak śmiem twierdzić, że nie zobaczymy więcej niż trzech bramek w tym meczu.

Sevilla – Krasnodar: Typ i analiza

Sevilla – Krasnodar: Typ i analiza

Owszem pod względem jakości, potencjału, czy doświadczenia to zespół Sevilli znacząco przewyższa swoich rywali. Jednak z drugiej strony Sevilla ma swój styl gry, który prezentuje od kilku sezonów.

Sevilla w dodatku nie znajduje się w swojej najwyżej formie. Wliczając wszystkie rozgrywki mają zaledwie jedną wygraną na swoim koncie. Jednak warto jest odnotować, że w ostatnich pięciu meczach, ani razu nie strzelili więcej niż jednego gola. Jednak nie jest to żadne zaskoczenie. Bowiem gospodarze przede wszystkim zabezpieczają najpierw „tyły”, a dopiero później szukają swoich szans z przodu. I również można być pewnym, że podczas tego meczu może być podobnie.

Ekipa Krasnodaru z pewnością w tym meczu nie będzie forsować tempa. Tym bardziej, że jak uda im się zdobyć jedne punkt w tej rywalizacji będzie to spory sukces. Bowiem, ekipa z Rosji liczy na trzecie miejsce w grupie E i tym samym prawo gry w Lidze Europejskiej. Tym bardziej, że ich największy rywal – Rennes zmierzy się z Chelsea.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Jednak trzeba dodać, że ekipa Krasnodaru na przestrzeni ostatnich tygodni gra bardzo słabo w defensywie, traci sporo bramek. Jednak z drugiej strony w ofensywie nie zachwycają. Bowiem w czterech meczach strzelili zaledwie po dwie bramki.

Reasumując, Sevilla nie powinna mieć większych problemów z wygraniem swojego spotkania. Owszem dyspozycja gospodarzy tego starcia pozostawia wiele do życzenia, ale przyjezdni radzą sobie jeszcze gorzej. Jednak doświadczenie, potencjał, czy też możliwości zdecydowanie przemawiają za gospodarzami.

MeczTypKursBukmacher
Sevilla – Krasnodarunder 3.51.55BetFan
Poprzedni artykułTyp dnia z Ligi Mistrzów – 28 października (środa)
Następny artykułValencia – Real Madryt: Typ dnia – 8 listopada
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)