We wtorkowej o awans do półfinału powalczą ze sobą zawodniczki Iga Światek z Martin Trevisan. Zdecydowaną faworytką tego meczu jest Iga, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu.

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Różnica w rankingu WTA pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża, ponieważ dzieli je blisko sto miejsc na korzyść Polki. Widać, że Iga posiada duże możliwości i potencjał. Pomimo młodego wieku jest wstanie grać na wysokim poziomie.

Świątek trzeba powiedzieć, że jest rewelacją tegorocznej edycji French Open. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ Iga „idzie jak burza”. Wygrywa swoje spotkania bardzo pewnie i co najważniejsze w pięknym stylu. Jak to miało miejsce w pojedynku z Halep. Pomimo, że Simeone jest jedną z czołowych zawodniczek na Świecie to Iga nie dała im najmniejszych szans. Fakt, że Rumunka wygrała trzy gemy przez całe spotkanie jest tego najlepszym dowodem.

Iga jeśli zaprezentuje na swoim poziomie, jaki gra do tej pory w French Open to powinna pewnie wygrać swój mecz. Trevisan owszem jest to również spore zaskoczenie, ale jest to zawodniczka znacznie słabsza od Polki” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betfan kod promocyjny

Śmiało można powiedzieć, że mało kto również się spodziewał, że Trevisan również dojdzie tak daleko. Przede wszystkim wynika to z tego, że musiała przejść przez eliminacje. Jednak parząc na jej rywalki to można powiedzieć, że trudniejsze zadanie miała Polka.

Poza tym jak Trevisan wygrywała swoje starcia to w żadnym wypadku nie były one zbytnio przekonujące. Bowiem rywalki miały z nią kontakt, a poza tym dosyć często traciła również sety. Nie da się ukryć, że dla tej zawodniczki będzie to już ósme spotkanie w tej serii spotkań.

Reasumując, faworytem tego meczu jest niewątpliwie jest Świątek. Polka gra jak z nut podczas French Open. Oczy na nią wiele osób skierowało po tym, jak w fantastycznym stylu wygrała mecz z Halep, która praktycznie „zniszczyła” na korcie. Teraz przyjdzie jej zmierzyć się z znacznie słabszą rywalką i tym samym nie powinna mieć żadnych większych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Światek – TrevisanŚwiatek -1.51.5STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Raków Częstochowa – Wisła Płock – 2 października [piątek]
Następny artykułTyp dnia Nagal – Djere – 7 października [środa]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)