Jedno z bardziej ciekawszych spotkań pierwszej rundy turnieju Masters to pojedynek pomiędzy Goffinem, a Fucsovcisem. Z pewnością powinien to być wyrównany pojedynek, ale nieznacznym faworytem tego pojedynku jest Goffin.


Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

David obecnie zajmuje dwudzieste trzecie miejsce w rankingu ATP, dla porównania jego rywal sklasyfikowany jest na trzydziestej szóstej pozycji.

Owszem może Goffin jakiś wybitnych wyników w tym sezonie nie notował na mączce, ale trzeba przyznać, ze przegrane z Lajovicem, Struffem czy Tsitsipasem wstydu mu nie przynoszą. Lajović ograł go w dwóch setach, a w Monte Carlo ten zawodnik doszedł do finału.

W poprzednich dwóch latach Goffin grając we Barcelonie radził sobie dobrze, przed rokiem doszedł do 1/16 finału, a rok wcześniej zanotował ćwierćfinał. Więc na pewno liczy tutaj również na całkiem dobry końcowy wynik. Tym bardziej, że w Estoril doszedł poprzednim tygodniu do półfinału, gdzie to przegrał z Tsitsipasem, po całkiem dobrym dla siebie pojedynku.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Fucsovics w ostatnich tygodniach prezentował się bardzo przeciętnie. Owszem doszedł do ćwierćfinału w Monachium, ale we wcześniej turniejach, czyli w Barcelonie oraz Monachium miał ogromne problemy z wygrywaniem pojedynków. Myśląc o dobrym rezultacie w tym spotkaniu będzie musiał zgrać bardzo dobrze w każdym elemencie, a trzeba przyznać, że będzie to trudne do zrealizowania.

Reasumując, ostatnimi wynikami i gra na pewno bardziej przekonuje Goffin, który również jest lepszym zawodnikiem. Jeżeli ten zawodnik zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tej konfrontacji.

Spotkanie  Goffin – Fucsovcis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Goffin – Fucsovcis11.33Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z LOTTO Ekstraklasy: Legia – Piast – 4 maja (sobota)
Następny artykułTyp dnia z ATP Masters w Madrycie: Tsitsipas – Verdasco – 9 maja (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)