Czas na spotkania trzeciej rundy turnieju Masters w Madrycie. Jedno z czwartkowych spotkań będzie to konfrontacja pomiędzy Tsitsipasem, a Verdasco. Mimo, że obaj należą do czołówki światowego tenisa i mają spory potencjał to jednak Tsistsi jest tutaj faworytem.


Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Verdasco trzeba przyznać, że ma swoje najlepsze lata już za sobą. Wygrana dla niego przychodzi z wielkim trudem. Wystarczy zobaczyć na jego ostatniego występy, gdzie miał ogromne problemy z pokonaniem rywala. I bardzo często odpadał już w pierwszych rundach. Podczas tego turnieju zanotował jeden z lepszych rezultatów na przestrzeni ostnich trzech miesięcy!

Warto jest podkreślić, że jak przegrywał to nie miał zbyt wymagających przeciwników, ponieważ przegrywał swoje pojedynki z takimi zawodnikami jak Bachinger, Maceiras czy Herbert, gdzie to spokojnie rywali miał w zasięgu.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Natomiast jak wygrywał to zwycięstwo przychodziło dla niego z wielkim trudem. Ponieważ bardzo często tracił sety. Również swoja grą nie porwał w tym turnieju, gdzie to widać spore przestoje w jego poczynaniach. W pierwszej rundzie ograł Albota 2-1, gdzie to wysokiej wygranej w pierwszej partii w drugiej zaprezentował się poniżej swoich możliwości. W kolejnym swoim spotkaniu pokonał Khachanova. I tutaj nieco lepiej wyglądała jego gra, ale trudno jest uwierzyć, żeby nagle był wstanie prezentować się wybornie.

Tsitsipas można powiedzieć, że prezentuje się coraz lepiej. Widać, że ten zawodnik ładnie coraz lepszą dyspozycję. Wygrał w ładnym stylu turniej w Estoril, gdzie stracił zaledwie jednego seta. W środę natomiast pokonał Mannarino w pierwszym swoim pojedynku w Madrycie. Trzeba powiedzieć, że w każdym elemencie był znacznie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i zasłużenie wygrał.

Reasumując, warto jest podkreślić, że t właśnie Tsitsipas prezentuje się znacznie lepiej i gra znacznie również. Wygrana w Estoril dała Grekowi na pewno większą pewność siebie, którą będzie chciał potwierdzić w tym boju.

Spotkanie  Tsitsipas – Verdasco  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – Verdasco 11.33Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z ATP Masters w Madrycie: Goffin – Fucsovcis – 7 maja (wtorek)
Następny artykułTypy dnia z niemieckiej Bundesligi – 11 maja (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)