Albot sprawił jedną niespodziankę w pierwszej rundzie. Czy uda się dla niego sprawić kolejną? Dzisiaj zagra z Foginim, gdzie zbyt dużo do powiedzenia nie powinien mieć.

Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP Rzym

Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP Rzym

Albot obecnie zajmuje czterdzieste czwarte miejsce w rankingu ATP, dla porównania jego rywal sklasyfikowany jest na dwunastej pozycji. Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża i powinno być to widoczne w tym boju.

Fogini dzisiaj będzie miał dobrą okazję do rewanżu za spotkanie w Indian Wells, gdzie to przegrał właśnie z Albotem. Jednak trzeba podkreślić, że Włoch zdecydowanie lepiej radzi sobie na mączce i dzisiaj będzie miał sporą przewagę nad rywalem. Do tego gra na własnej ziemi, więc o motywację na pewno nie będzie dla niego trudno w tym spotkaniu.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Lecz w tym spotkaniu ogromne znacznie ma nawierzchnia. Na mączce Włoch powinien bez większych problemów poradzić sobie z Albotem” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

W dodatku dla Włocha jest to bardzo ważny turniej, bowiem przed rokiem doszedł do ćwierćfinału i teraz liczy przynajmniej na wyrównanie takiego sukcesu. Możliwości ku temu ma i to bardzo duże. Tym bardziej, że znajduje się w bardzo dobrej formie. Wygrany turniej w Monte Carlo, trzecia runda w Madrycie, gdzie to uległ Thiemowi i to po zaciętym boju. A przecież w kwitnieniu pokonywał takich zawodników jak Rublev, Simon, Zverev, Coric czy Nadal. Są to przecież zawodnicy o klasę lepsi od Albota.

O ile jeszcze Albot na początku radził sobie przyzwoicie to w ostatnich turniejach nie szło mu już tak dobrze. Wygrana przychodziła z wielkim trudem. A jego najlepsze rezultaty to druga runda w Monte Carlo, Budapeszcie i właśnie w tym turnieju. Owszem sprawił niespodziankę w pierwszej rundzie pokonując Paire, ale trudno jest uwierzyć, żeby wygrał kolejny mec,z gdzie nie jest faworytem.

Reasumując, Włoch jest zdecydowanym faworytem tego boju. Wszystkie atuty ma po swojej stronie, poza tym gra u siebie, więc „mury pomagają”. Trudno też uwierzyć, żeby Albot postawił trudne warunki rywalowi.

Spotkania Albot – Fognini można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Albot – Fognini11.33Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia. LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce – 14 maja (wtorek)
Następny artykułDarmowe typy z niemieckiej Bundesligi – 18 maja (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)