W piątek rozpocznie się trzydziesta pierwsza kolejka niemieckiej Bundesligi. Na ten dzień zaplanowano jedynie rywalizację pomiędzy Ausgbiegirem, a Leverkusen.Obie ekipy w ostatnich potyczkach notowały zwycięstwem, ale nieznacznym faworytem są tutaj gospodarze.

Darmowy typ, analiza, stream

Darmowy typ, analiza, stream

Augsburg można powiedzieć, że cel na ten sezon zrealizował, bowiem utrzymał się w lidze. Bowiem obecnie mają dziesięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Grając przed własną publicznością ta ekipa zanotował pięć zwycięstw, czterokrotnie remisowała oraz sześć razy ponosiła porażkę.

Bayer cały czas ma szansę na grę w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu. jednak trzeba podkreślić, że kich gra w żadnym wypadku nie powala. Owszem zanotowali ostatnio zwycięstwa nad Stuttgartem oraz Nurnbergą, ale nie były to jakiej przekonujące zwycięstwa. Warto jest spojrzeć na fakt, że Augsburg rozbił VfB 6-0, zaś Aptekarze wygrali tylko 1-0 z Stuttgartem.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

„Gospodarze w ostatnich tygodniach grają skutecznie w ofensywie grając na własnym obiekcie na pewno będą chcieli to wykorzystać” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Trzeba podkreślić, że zespół z Bawarii w ostatnich bojach zaczął grać solidnie. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie nie mieli większych problemów problemów ze strzeleniem bramek, bowiem w dwóch potyczkach strzelili dziewięć bramek.Można śmiało powiedzieć, że widać przyjście do zespołu Schmidta.

Owszem Bayer to nie jest drużyna do bicia, ale trzeba przyznać, zę Aptekarze porywają swoją grą. Tym bardziej, że na przestrzeni ostatnich pojedynków radzili sobie dosyć przeciętnie. Cały czas mają szansę na grę w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu, ale z taką jakością gry przede wszystkim w defensywnie ciężko będzie.

Reasumując, owszem Bayer jest mocniejsza ekipą i bardziej doświadczoną. jednak po przyjściu Schmidta, Ausgbrg zaczął grać nieco lepiej. I z pewnością dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w tym boju.

Spotkanie Augsburg – Leverkusen można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Augsburg – LeverkusenAugsburg +1.51.77Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z LaLiga: Sevilla – Vallecano – 25 kwietnia
Następny artykułTyp dnia z LaLiga: Barcelona – Leganes 27 kwietnia (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)