Przed tygodniem w parze „hiszpańskiej”, Nietoperze można powiedzieć, że „zatopili Żółtą Łódź Podwodną, wygrywając na wyjeździe 3-1 i teraz będą chcieli przypieczętować awans grając u siebie.

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Valencia – Villareal

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Valencia – Villareal

Można powiedzie, że musiałby stać się spora niespodzianka, żeby Valencia nie awansowała do kolejnej rundy. Przed tygodniem byli lepsi w każdym elemencie i zasłużenie wygrali 3-1. Rewanż mają na własnym obiekcie, gdzie to nie przegrali żadnego z ostatnich dziesięciu potyczek, notując siedem zwycięstw i trzy remisy.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Villareal stoi przed niezwykle trudnym zadaniem. Patrząc na to jak ten zespół się spisuje w ty sezonie to można powiedzieć, że już maja jedynie szanse automatycznie na awans.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Trzeba również pamiętać, że ekipa Villaralu walczy o utrzymanie się w lidze. Patrząc na to, że mają stratę już z pierwszego pojedynku, więc ciężko jest uwierzyć, w to, żeby trener wysłał do boju najmniejszych skład i walczył o awans. Jak może okazać się, że zaraz spadną z Laliga, a przecież istotny pojedynek ligowy mają już za kilka dni.

Z drugiej strony Nietoperze mają już wręcz zapewniony awans do kolejnej rundy. Z pewnością nie zmierzają również forsować tempa w tym spotkaniu, a przede wszystkim skupić się na kontrolowaniu przebiegu pojedynku. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie to spisują się solidnie.

Reasumując, można spodziewać się, że obie drużyny za wszelką cenne nie będę forsować tempa. Poza tym nie znają się bardzo dobrze z występów w LaLiga, gdzie to w obecnych rozgrywkach obie ekipy znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli.

Spotkanie Valencia – Villareal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Valencia – VillarealHt/Ft – 11.33Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z Euroligi: Real Madryt – Panathinaikos – 17 kwietnia (wtorek)
Następny artykułTyp dnia z Championshi: Noriwch – Sheiffield Wed- 19 kwietnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)