Jedno z środowych spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów zostanie rozegrane w Turcji. Drużyna Basaksehir rozegra swoje drugie spotkanie w tych elitarnych rozgrywa z ekipą PSG. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego meczu są Paryżanie, a wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

Basaksehir – PSG: Typ i analiza

Basaksehir – PSG: Typ i analiza

Na samym wstępie trzeba podkreślić, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest wręcz ogromna na korzyść PSG. Paryżanie przecież należą do czołowych drużyn na całym Globie. Nie ma się czemu dziwić, jak ma się w kadrze bardzo dobrych, doświadczonych piłkarzy.

Jednak trzeba przyznać, że goście wręcz muszą wygrać ten pojedynek, au nie skomplikować sobie sytuacji w grupie. Bowiem na pewno cel podstawowy jest to wyjście PSG z grupy. A jak dobrze wiadomo Paryżanie przed tygodniem dosyć sensacyjnie przegrali spotkanie z United i to na własnym obiekcie.

PSG z pewnością od początku spotkania powinno zaatakować bramkę rywala w tym meczu. Wszystkie aspekty czysto piłkarskie Paryżanie mają za sobą. Muszą tylko potwierdzić to na boisku” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Trzeba przyznać, ze przede wszystkim siła ofensywna PSG wygląda kapitalnie, ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać Neymar, Mbappe oraz Di Maria. Każdy z nich spokojnie jest wstanie wypracować sytuacje bramkowe, ale i też strzelić bramkę.

Trudno spodziewać się tutaj, aby gospodarze postawili trudne warunki. Bowiem ekipa z Turcji od dłuższego spisuje się słabo, jak nie bardzo słabo. Owszem w weeknd wygrali swoje spotkanie dosyć pewnie, bo 5-1 z zespołem Antalyaspor, ale w żadnym wypadku te zwycięstwo nie przekonuje, ponieważ rywal był dosyć przeciętny.

Przed tygodniem natomiast przegrali swoje z Lipskiem 2-0. Chociaż mogą mówić i tak o sporym szczęściu, ponieważ rywale przeważali przez większość starcia, ale nie umieli tego potwierdzić strzelonymi bramkami. A co tutaj dużo mówić PSG posiada ogromny potencjał w ofensywie, a do tego mają klasowych piłkarzy na każdej wręcz pozycji.

Reasumując, śmiem twierdzić, że PSG od pierwszej minuty narzuci swój styl gry i będzie chciało wyjść na prowadzenie. Paryżanie wszystkie atuty ku temu mają, muszą tylko to potwierdzić na boisku.

MeczTypKursBukmacher
Basaksehir – PSGPSG -1.51.46BetFan
Poprzedni artykułTypy dnia – 25 października (niedziela)
Następny artykułTyp dnia: Sevilla – Krasnodar – 4 listopada (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)