Chelsea jest na bardzo dobrej drodze ku temu, żeby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy piłkarskiej Ligi Mistrzów. Ekipa The Reds we wtorek zmierzy się z Rennes. I trzeba powiedzieć, podopieczni Lamparda nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego meczu.

Rennes – Chelsea : Typ i analiza

Rennes – Chelsea : Typ i analiza

Goście aktualnie są liderami grupy E mając siedem punktów na swoim koncie. dla porównania piłkarze Rennes do tej pory zgromadzili jeden punkt. To wszystko sprawia, że jeśli piłkarze Chelsea zdobędą w tym meczu komplet punktów, a Krasnodar nie wygra z Sevillą to The Blues będą mogli cieszyć się z awansu do 1/8 finału Champions League.

Patrząc na pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami to ekipa Chelsea nie miała żadnych problemów z wygraną. Bowiem tamtego starcie zakończyło się wygraną The Blues 3-0. Chociaż nie można zapominać, ze drużyna z Francji grała w osłabieniu jednego zawodnika.

„Można powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć wyraźna. Chelsea znacząco przewyższa swoich przeciwników i jeśli nie zlekceważą rywali nie powinni sięgnąć po wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Drużyna Rennes nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Przegrywa mecz za meczem i to dosyć wyraźnie. Patrząc na bilans gospodarzy w pięciu meczy to sięgnęli po jedną wygraną i czterokrotnie przegrywali. Dla porównania zawodnicy Chelsea wygrali wszystkie mecze.

Dodać do tego trzeba bardzo słabą grę gospodarzy zarówno w ofensywie, ale i defensywie. Podczas każdego z ostatnich pięciu meczy tracili bramkę. Grając nawet z średnikami ligi, jak Bordo, czy Brest. Warto jest również zaznaczyć, że mieli ogromne problemy również ze strzeleniem bramki. Bowiem zaledwie jedna bramka strzelona w pięciu meczach, jest tego najlepszym dowodem.

Natomiast o Chelsea nie można nic złego powiedzieć. Owszem na pewno stać ich jest na lepszą grę. jednak trzeba powiedzieć, że nie mają żadnych problemów z wygraniem spotkań. Do każdego z ostatnich pięciu meczy przystąpili, jako faworyci i z swojego zadania wywiązywali się bardzo dobrze, ponieważ wygrywali przewagą minimum dwóch bramek.

Patrząc na personalia to również to wszystko znacznie lepiej wygląda po stronie Chelsea, ponieważ można być pewnym, że od pierwszej minuty zagają przede wszystkim Ziyech, Abraham, Wernerm czy Kante. Śmiem twierdzić, ż każdy z tych zawodników sprawi ogromne problemy tutaj rywalom.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są gospodarze. I jeśli nie zlekceważą swoich rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego meczu. Bowiem wszystkie atuty podopieczni Lamparda mają po swojej stronie.

Spotkanie Rennes – Chelsea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Rennes – Chelsea21.61Fortuna
Poprzedni artykułDysk Google od teraz będzie bezpośrednio otwierał pliki Microsoft Office w trybie edycji
Następny artykułTypy dnia – 27 listopada (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)