Na środę zaplanowano dwa spotkania w angielskiej Premier League. Jedno z nich będzie miało miejsce na Molineux Stadium, gzie to miejscowa drużyna Wolves podejmie Arsenal. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są goście.

Darmowy typ, analiza, stream spotkania: Wolves – Arsenal

Darmowy typ, analiza, stream spotkania: Wolves – Arsenal

Zespół Wolves obecnie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli mając czterdzieści osiem punktów. Dla tej ekipy pozostaje już jedynie walka o miejsca, żeby wskoczyć do pierwszej dziesiątki. Lecz widać, że do końca brakuje już motywacji. Zaledwie jedna wygrana wpięciu pojedynkach jest tylko najlepszym dowodem.

Arsenal natomiast zamuje piąte miejsce z dorobkiem sześćdziesięciu sześciu punktów. Nie da się ukryć, że ta ekipa celuje na Top 4 i tym samym gr e w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Zadanie jak najbardziej do zrealizowani, ponieważ Kanonierzy tracą zaledwie trzy oczka do trzeciej ekipy. Jednak, żeby to osiągnąć muszą przede wszystkim regularnie punktować.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Arsenal zawiódł w ostatnim spotkaniu. Myśląc grze w Lidze Mistrzów takie spotkania jak te muszą wygrywać” – pisze ekspert portalu Betonlinenet.pl

Arsenal owszem w tym sezonie bardzo dobrze radzi sobie na własnym obiekcie. Na Emirates Stadium są niezwykle solidni, na wyjazdach ta sztuka nie do końca im udaje. Myśląc o grze w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu takie spotkania jak te muszą wygrywać. Tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu niespodziewanie przegrali z Crystal Palace 3-2. Owszem podopieczni Emerego znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce, ale w żadnym wypadku to nie przełożyło się na sytuacje bramkowe jak i bramki. A trzeba przyznać, że mają kim straszyć swoich rywali. Ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają tacy piłkarz jak Ozil, Aubemeyuang czy Lacazertte, którzy swoją klasę potwierdzili chociażby w ostatnim pojedynku.

Patrzeć natomiast na zespół gospodarzy to można odnieść rażenie, że już odliczają czas do zakończenia się zmagań ligowych. Zaledwie jedna wygrana w pięciu ostatnich pojedynkach jest najlepszym dowodem. A przecież nie umieli wygrać konfrontacji z takimi zespołami jak Brighton, Watford, Burnkey czy Souhtamtpon. A teraz trzeb podkreślić, że czeka ich zdecydowanie trudniejsze zadanie niż w tamtych bojach.

Reasumując, nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą drużyną są goście. Doświadczeniem, możliwości, klasa piłlakrzy przemawia za Kanonierami. Jednak myśląc o zajęciu czołowych miejsc w tym sezonie takie boje jak te muszą wygrywać.

Spotkanie  Wolves – Arsenal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wolves – Arsenalx21.45Fortuna
Poprzedni artykułLegalne zakłady bukmacherskie Milenium. Graj zgodnie z prawem!
Następny artykułTyp dnia z LaLiga: Sevilla – Vallecano – 25 kwietnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)