Jedno z czwartkowych spotkań podczas turnieju w Monachium zostanie rozegrane pomiędzy Kudlą, a Berrettinim. Mimo, że bilans spotkań bezpośrednich przemawia za tym pierwszym to jednak Matteo powinien tutaj okazać się lepszy i awansować do kolejnej rundy.

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Kudla – Berrettini

Kudla obecnie zajmuje osiemdziesiąte drugie miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na trzydziestej siódmej pozycji. Jak zobaczymy na bilans spotkań jakie obaj rozegrali w tym sezonie na mączce to zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie Berrettiniego, który wygrał sześć pojedynków i jeden przegrał. Kudla wygrał zaledwie jedno i dwukrotnie przegrywał.

Trzeba również podkreślić, że Berrettini zdecydowanie jest mocniejszym zawodnikiem na mączce. Znacznie lepiej się porusza i gra z głębi kortu. Tego na pewno nie można powiedzieć o Denisie, który przede wszystkim opiera swoją grę na sile, a na clatu to nie ma takiego znaczenia i od razu przekłada się na wyniki.

Berrettini do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrym nastawieniu, ponieważ w niedzielę wygrał turniej w Budapsszcie, gdzie to zagrał bardzo dobre zawody. Ogrywał przecież dobrych zawodników jak Kokushkin, Bedene, Djere czy Cuevas.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Kudla natomiast w tym sezonie znajduje się kompletnie bez formy. Wygranie pojedynku przychodzi dla niego z wielkim trudem. I co istotne w tym wszystkim również na hardzie notował porażki. Jeżeli zobaczymy na jego pojedynki no przegrywał kolejno z Tomicem oraz Fucsovicsem. Przełamał się w tym turnieju, gdzie to udało mu się pokonać Edmunda 2-0. Owszem sprawił sporą niespodziankę, ale można odnieść wrażenie, że Kyle wyglądał jakby nie chciał tego meczu wygrać.

Kudla w rywalizacji bezpośredniej z Berrettinim wygrywa 3-1, ale wszystkie te mecze były rozgrywane na hardzie. Na mączce znacznie lepszym zawodnikiem jest Włoch i jeżeli zagra na takim poziomie co w ostatnich konfrontacjach to powinien wygrać ten bój.

Spotkanie  Kudla – Berrettini można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kudla – Berrettini21.34Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z tenisa: Tsitsipas – Andraozzi – 1 maj (środa)
Następny artykułTyp dnia z LOTTO Ekstraklasy: Legia – Piast – 4 maja (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)