Tsitsipas podczas ostatnich swoich występów na mączce nie prezentował się zbyt solidnie. Teraz liczy na pewno na znacznie lepszy wynik. Będzie mógł swoją klasę pokazać już w środę, gdzie zmierzy się z Andreozzim. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju jest Grek, który nie powinien mieć większych problemów z wygraniem swojego pojedynku.

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Tsitsipas – Andraozzi

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Tsitsipas – Andraozzi

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Co najlepiej pokazuje rankingi ATP. Popularny Tsistsi zajmuje dziesiąte miejsce, a dla porównania jego rywal skalkulowany jest na dziewięćdziesiątej siódmej pozycji. Owszem Guido jest bardzo doświadczanym zawodnikiem, ale z drugiej Stefon ma ogromny talent. Ma niespełna dwadzieścia jeden lat, a już należy do czołówki najlepszych zawodników na Świecie.

Tsistpas na pewno chce się zrecenzować za swoje występy w Monte Carlo i Barcelonie. Sam z pewnością nie spodziewał się, ze tka szybko odpadnięcie z tych turniejów. Bowiem swoją przygodę kończył na trzeciej rundzie, a przegrywał mecze, w których był faworytem. Chociaż z drugiej strony przegrane z Medvedem oraz Struffem, na pewno wstydu mu nie przynoszą.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Lecz na pewno stać jego na znacznie więcej. W tym turnieju chce z pewnością powtórzyć przynajmniej wynik sprzed roku, gdzie doszedł do finału. Jednak stać go nawet naw wygranie tej imprezy Tym bardziej, że jest rotawiony z numerem jeden!

Andraozzi o zawodnik, który przede wszystkim solidnie prezentuje się na mączce, ale w tym sezonie grając na tej nawierzchni nic wybitnego nie osiągnął. Największy jego sukces na clayu to druga runda w Marakech!! Owszem w pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Deliena, gdzie nie był faworytem 2-0. Lecz trzeba też podkreślić, że rywal nic wybitnego nie pokazał.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć w inny wynik niż zwycięstwo Tsitsipasa, który od swojego rywala jest przynajmniej o jedną klasę znacznie lepszy.

Spotkanie  Tsitsipas – Andraozzi można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – AndraozziDW 2:01.44Fortuna
Poprzedni artykułTyp z Serie A: Frosione – Napoli – 28 kwietnia (niedziela)
Następny artykułTyp dnia z tenis: Kudla – Berrettini – 2 maja (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)