Nie da się ukryć, że ten mecz ma tylko jednego faworyta, a jest im Grek, który nie powinien mieć żadnych problemów z wygraniem tego boju i to nawet w dwóch setach. Wszystkie atuty ten zawodnik ma za sobą, a jedynie musi to potwierdzić an korcie. Podczas ostaniach występów.


Darmowe skuteczne pewniaki z tenisa

Darmowe skuteczne pewniaki z tenisa

Stefanos osiągnął zdecydowanie lepsze wyniki od rywala. Poza tym pokonał nie tak dawno Nadala czy Federera. Na trawie również Grek prezentuje się lepiej od Jarrego. Poza tym Stefnos broni punktów sprzed roku, gdzie to doszedł do ćwierćfinału tej imprezy.

„Tsitsipas niewątpliwie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Patrząc na jego dyspozycję w ostatnich tygodniach nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego pojedynku” – pisze ekspert portalu freepicks.pl

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Jarry przed rokiem wygrał zaledwie jedno spotkanie na trawie. Od dłuższego czasu również nic wybitnego ie pokazuje. Owszem wyszedł dla niego turnieje w Genewie, ale w pozostałych turniejach szło mu zdecydowanie gorzej.

Chociażby w Rzymie czy Madrycie nie był wstanie przejść nawet eliminacji. W French Open odpadł już w pierwszej rundzie, więc ciężko uwierzyć, żeby nagle zaczął grac na dobrym poziomie i był wstanie zagrozić Grekowi.

Spotkania Turniejów ATP można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – JarryTsitsipas – 1.51.48ETOTO
Poprzedni artykułPewniaki z Kwalifikacji do EURO 2020 – 11 czerwca (wtorek)
Następny artykułCopa America 2019. Darmowy pewniak Wenezuela – Peru – 15 czerwca (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)