Lokeren – Club Brugge

Na czwartek zaplanowano dwa spotkania w belgijskiej Jupiler League. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce na Daknamstadion, gdzie to ekipa Lokeren podejmie Club Brugge. Faworyt tego boju jest tylko jeden, jest nim ekipa przejezdnych.

Lokeren to obecnie ostatnia drużyna w lidze mając zaledwie czternaście punktów. Grając w pojedynkach nawet na własnym obiekcie mają jeden z najgorszych bilansów w lidze: po trzy wygrane i remisy, a także cztery razy przegrywali. Jedynie lepszy bilans ma zespół Waasland-Beveren. W zacznie lepszym położeniu znajdują się przejezdni, którzy obecnie są sklasyfikowani na drugiej pozycji mając dwadzieścia osiem punktów.

Gospodarze za cel stawiają sobie utrzymanie w lidze. Jednak z takimi wynikami jakie notują ciężkie będzie taki rezultat osiągnąć. Są jedną z najsłabszych ekip w lidze, a do tego nic wybitnego nie pokazują.

Można być pewnym, że to właśnie przejezdni narzucą swój styl gry i będą dyktować tempo pojedynku. Ekipa Club pod każdym względem jest znacznie mocniejsza. Prezentują większość jakość w grze i grają o jak najwyższe cele w lidze.

Goście również są znacznie bardziej doświadczoną drużyną. Możliwości mają dużo większe od rywali. A na pewno myśląc o czołowych miejscach na koniec rundy zasadniczej, to takie pojedynki muszą wygrywać. Każdy punkt w kontekście Mistrzostwa Belgii jest bardzo istotny.

Mają również kim straszyć przeciwników. Kapitalny sezon rozgrywa Vanaken, który ma siedem goli, a do tego dwanaście asyst. Również groźni mogą być Wesley czy też Schurjavers.

Pojedynki H2H również zdecydowanie na korzyść ekipy Club Brugge, która wygrała cztery z pięciu pojedynków z zespołem Lokeren. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą wówczas wygrali piłkarze wicelidera belgijskiej Jupiler League 2-1.

MeczTypKursBukmacher
Lokeren – Club Brugge 21.35Forbet 
Poprzedni artykułPromocja od forBET
Następny artykułKonkurs LvBet na spotkania angielskiej Premier League
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)