Lulea – Timra

Jedno ze spotkań szwedzkiej SHL zostanie rozegrane pomiędzy Lulea, a Timrą. Faworytami tego boju są gospodarze i nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować wygraną. W dodatku grają na własnym lodowisku.

Ekipa Lulea zajmuje obecnie trzecie miejsce mając czterdzieści osiem punktów. W meczach na własnej tafli lodu zanotowali dziesięć wygranych, a także trzykrotnie ponosili porażkę.

Goście natomiast sklasyfikowani są po drugiej stornie ligowej tabeli, gdzie mając dwadzieścia siedem oczek zajmują ostatnie miejsce. W pojedynkach wyjazdowych nie wybitnego nie pokazują, gdzie wygrali zaledwie jeden mecz i trzynaście razy ponosili porażkę.

Hokeiści zespołu Lulea mają dobrą okazję, aby się przełamać. Ponieważ po dwóch przegranych pojedynkach czas wygrać. A przecież spokojnie stać ich jest nawet na wygranie rundy zasadniczej. Obecnie tracą tylko dwa oczka do lidera. Atut własnego boiska, a do tego skuteczna gra powinna wystarczyć na gości, którzy przede wszystkim w defensywie grają fatalnie.

Tym bardziej, że gospodarze mają kim straszyć Na pewno będzie dużo zależało od Connollego, który jest czołowym zawodnikiem ligi. A szansę gry w dodatku dostaną jeszcze Emmanuelsson, Larsson, Olausson czy Kovacs, którzy powinni poprawić swój zespół po wygraną.

Goście jak nic wybitnego nie prezentowali tak i nie prezentują. Zaledwie jedna wygrana w pięciu bojach i to dopiero po dogrywce z Brynas jest to bilans tego zespołu.

Hokeiści Timry w tym sezonie walczą o utrzymanie się w lidze. A nie będzie to takie łatwe, ponieważ z układu tabeli widać, że jedna tylko z trzech drużyn wywalczy utrzymanie, a dokładnie mowa o ekipach Orebro, Mora oraz Timra.

H2H zdecydowanie na korzyść zespołu Lulea, która to wygrała cztery z pięciu spotkań. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepsza była drużyna Lulea.

MeczTypKursBukmacher
Lulea – Timra 11.45Forbet 
Poprzedni artykułPromocja od LvBet na E-Sport
Następny artykułPromocja na Premier League od Forbet
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)