Omsk – Nowosybirsk

Jedno z wtorkowych spotkań w rosyjskiej lidze hokeja na lodzie zostanie pomiędzy Omsk, a Nowosybirsk. Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy przynajmniej na papierze nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwo,

Omsk walczy o czołowe miejsca na wschodzie. Obecnie zajmuje drugie miejsce i na pewno będą chcieli je utrzymać na koniec rundy zasadniczej. Ale na pewno Kazań czy Maninitorsk jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa.

Z drugiej strony tafli lidu pojawi się zespół Nowosybirska, który można powiedzieć, że znajduje się po drugiej stornie ligowej tabeli. Goście mając trzydzieści dwa punkty sklasyfikowani są na jedenastym miejscu.

Celem przyjezdnych jest na pewno wywalczenie sobie przepustki gry w playoffach. Obecnie tracą do ósmej ekipy pięć punktów. Mimo, ze do końca pierwszej części sezonu zostało sporo czasu, ale nie będzie to łatwo odrobić.

Niewątpliwie gospodarze będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie zanotowali piętnaście wygranych i osiem razy ponosili porażkę. Dla porównania hokeiści Nowosybirska grając na własnym lodowisku do tej pory czterokrotnie przegrywali i piętnaście razy ponosili porażkę.

Kadrowo również lepiej wyglądają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają czołowych zawodników ligi, tj. Mikheyev, Shirokov, Zernov czy Sernyanov. Potencjał również przemawia za zespołem gospodarzy i jeżeli zagrają na swoim poziomie spokojnie powinni zanotować wygraną w tym boju.

MeczTypKursBukmacher
Omsk – Nowosybirsk 11.46Forbet 
Poprzedni artykułTypy na niedzielę 23 grudnia
Następny artykuł14% więcej od wygranej z LvBet
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)