Kunlun – St. Petersbourg

Jedno z wtorkowych spotkań w rosyjskiej lidze hokeja KHL zostanie rozegrane pomiędzy Kunlun, a St. Petersburgiem. Faworytem tego pojedynku są goście, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Kunlun obecnie zajmuje dziewiąte miejsce na wschodzie z dorobkiem trzydziestu dziewięciu punktów. Grając na własnym lodowisku zanotowali siedem wygranych i dwunastokrotni ponosili porażkę.

Znacznie lepiej radzi sobie ekipa St. Petersburga, która obecnie zajmuje drugie miejsce na zachodzie. Podczas pojedynków wyjazdowych zanotowali do tej pory trzynaście wygranych, a także cztery razy ponosili porażkę.

Obie drużyny grają zupełnie o inne cele. Gospodarze za cel stawiają przed sobą awans do TOP 8 i wywalczenie przepustki gry w playoffach. Te zadanie spokojnie mogą zrealizować, ale na pewno muszą grać znacznie lepiej niż miało to miejsce w ostatnich potyczkach, gdzie wygrali zaledwie jedno z pięciu spotkań.

Ekipa z Sankt Peterburga natomiast walczy o zwycięstwo na zachodzie. Obecna strata do CSKA wynosi sześć punktow, ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej, wieć stoją na dobrej drodze, żeby w tym meczu zmniejszyć stratę.

Możliwości również przemawiają za drużyną gości. Największym atutem gości jest ofensywa. Drużyna Sankt Peterburga jest najskuteczniejszą ekipą z dwóch konferencji: wschodniej i zachodniej. Potencjał mają ogromny i z pewnością będą chcieli to potwierdzić również podczas tego boju. I tym samym przełamać passę dwóch ostatnich porażek.

MeczTypKursBukmacher
Kunlun – St. Petersbourg11.35Forbet 
Poprzedni artykuł14% więcej od wygranej z LvBet
Następny artykułTypy na środę 26 grudnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)