Jedyne wtorkowe spotkanie w Ligue 1 zostanie rozegrane na Stade Vélodrome, gdzie to o ligowe punkty powalczą ekipy Maryslii z Bordeaux. Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie, w którym emocji nie powinno zabraknąć. Najlepszy typ na ten pojedynek to powyżej 2 bramek.

OM vs Bordo

Jak zobaczymy na ostatnie pojedynki gospodarzy to w każdym z ostatnich pięciu spotkań strzelali bramkę. Patrząc na grę zespołu OM w ataku od początku sezonu nie można się przyczepić. Stwarzają sobie sporą ilość sytuacji bramkowych, a co najważniejsze potrafią je wykorzystać. A mają przecież kim straszyć rywali. Szansę gry od pierwszej minuty powinni dostać Thauvin, Payer czy Sanson. Każdego z nich na pewno stać na strzelenie bramek, a jak nie to wypracowanie sytuacji bramkowej kolegom.

Jednak tyle dobrego nie można powiedzieć o defensywie. Brakuje im w tym elemenciem jakości. Popełniają proste błędy, co zresztą przekłada się na wyniki spotkań. W zaledwie jednym z pięciu spotkań zanotowali czyste konto. Grając nawet na własnym obiekcie nie idzie im za dobrze w tym elemencie. Jak zobaczymy na pierwsze czternaście zespołów w Ligue 1, to żadna inna ekipa nie straciła więcej bramek od OM.

„Obie drużyny prezentują podobny poziom, OM jak i Bordo potrafią strzelać bramki. Zapowiada się zacięty mecz, w którym spokojnie powinny paść dwie bramki” – pisze jeden z typerów na stronie betonline.net.pl

Bordo można powiedzieć, że również prezentuje podobne wyniki. W czterech z ostatnich pięciu spotkań zaledwie raz udało im się zachować czyste konto. Żyrondyści nie mają większych problemów, żeby przedostać się pod bramkę rywali. I można być pewnym, że nie raz spokojnie stać ich na zagrożenie dla bramki rywala. Mają również kim straszyć swoich przeciwników. Kamano, który strzelił osiem bramek, a do tego Briand – strzelec czterech goli.

W defensywie również spisują się jak gospodarze, gdzie zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem. Regularnie tracą bramki. W zaledwie jednym z ostatnich pięciu pojedynków wyjazdowych zachowali czyste konto.

Jak więc widać obie te drużyny mają podobne problemy. EKipa Marysli jak i Bordo potrafią strzelać bramki, ale i je również tracą.

Spotkanie Marsylia – Bordeaux można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Marsylia – Bordeaux Powyżej 2 bramek 1.35 LvBet
Poprzedni artykułPremier League: West Ham vs Liverpool poniedziałek (4 lutego)
Następny artykułTyp dnia Everton vs Manchester City – środa (6 lutego)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)