Przed nami kolejna noc pełna emocji z NBA. Zostaną rozegrane takie pojedynki jak chociażby Cleveland z Detroit. Początek tego pojedynku przewidziany jest na godz.01:00 naszego czasu.

Typy z analizami z NBA

Typy z analizami z NBA

Nie łatwe zadanie czeka drużynę Toronto, która to obecnie zajmuje czwarte miejsce na wschodzie. W najbliższym pojedynku ta drużyna zmierzy się z Portland.

Cleveland – Detroit

Nastroje w obu tych drużynach nie są najlepsze. Zarówno drużyna Cleveland jak i Detroit ma ogromne problemy z wygraniem swoich pojedynków. Gospodarze mają spore kłopoty, nie tylko czysto sportowe. Owszem brak zwycięstw to jedno, ale też można ominął strefy pozasportowej. Kevin Love, czyli jeden z liderów tego zespołu wyraził głośno swoją frustrację na dyrektora sportowego

Przyjezdni grają czytelnie, ale trzeba podkreślić, że ich gra wygląda nieco lepiej. Liderem tego zespołu jest Rosje, od którego będzie dużo zależało podczas tego spotkania. Amerykanin w ostatnim meczu zdobył blisko trzydzieści punktów. Jednak na pewno dużo więcej oczekuje się chociażby od Gallowego, Drummounda, Wooda czy Mykhaliluka.

W składzie gości na pewno podczas tego meczu nie zagrają Griffin, Morris, Kennardy oraz Jakcson.

kod promocyjny za darmo u bukmachera betclic

Toronto – Portland

Na przestrzeni ostatnich kilku dni mogliśmy widzieć znaczą metamorfozę drużyny Toronto. Najpierw przegrali z zespołem Miami, ale w kolejnym meczu pokonali na wyjeździe Brooklyn.

Drużna gości na pewno liczy wreszcie na przełamanie, ponieważ podczas ostatnich spotkań regularnie przegrywali. Wynikało to przede wszystkim z gry w defensywie. W dodatku goście podczas tego spotkania zagrają poważnie osłabieni, ponieważ będą musieli poradzić sobie bez Gasola, SIakaa oraz Powella.

Toronto podczas ostatnich potyczek zagrało zupełnie odmiennie. Jednak Portland cały czas ma poważne problemy, a poza tym grają bez swojego lidera w ataku – Gasola. Pojedynki bezpośrednie przemawiają za zespołem gospodarzy, ponieważ Toronto wygrało cztery z pięciu potyczek z Porland.

Spotkanie z NBA można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cleveland – Detroit21.56Betfan
Toronto – Portland 11.62Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 3 stycznia (piątek)
Następny artykułDarmowy bonus dla typerów Premier League u bukmachera BetClic. Pula nagród 20 0000 PLN.
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)