Dynamo Moscow SKA St. Petersburg  

Jedno z poniedziałkowych spotkań w lidze hokejowej KHL zostanie rozegrane pomiędzy Dynamo Moskwa, a St. Petersbrugiem. Faworytem tego meczu są goście, którzy kontynuują passę zwycięstw. SKA wygrała cztery ostatnie boje, teraz będą chcieli dołożyć kolejne wygrane. Największym atutem przejezdnych jest ofensywa. Na zachodzie SKA ma strzelonych zdecydowanie najwięcej bramek, bo aż 123! Zdecydowanym liderem jest Gusiew, na którym gra i to bardzo wyraźnie spoczywa. Jednak ten zawodnik umie wziąć grę na swoje barki, a fakt trzydziestu sześciu asyst jest tego najlepszym dowodem. A przecież nie można zapominać o takich hokeistach jak Barabanov, Hersley, Datsyuk czy Plotnikov, którzy tutaj powinni dać się ze znaki i to wyraźnie gospodarzom. Dużym problemem gospodarzy to defensywa. Ciężko jest im zachować czyste konto, regularnie tracą bramki i pewnie nie raz będą musieli wyjmować krążek z własnej hali. Gospodarze również mają kompleks gości, ponieważ we wszystkich ostatnich pięciu i to na własnym lodowisku przegrywali. We wrześniu musieli uznać wyższość przejezdnych 0-4!

HC České Budějovice HC Slavia Praha 

Spotkanie w czeskiej lidze hokeja. Trzeba przyznać, że ten mecz ma jednego faworyta, są nim gospodarze. Ceske to drużyna z sporymi ambicjami, na pewno będą walczyć o czołowe miejsca na koniec rundy zasadniczej. Obecnie strata do drugiej ekipy to zaledwie trzy oczka. Potencjał mają znacznie większy od swoich rywali. Prezentują lepszą jakość w grze od rywali, również są w lepszej formie. Wygrali przecież trzy ostatnie pojedynki w tym z takimi zespołami jak Vsetin, czy kilka dni temu z liderem ligi – Jihlavą 4-0! Ponadto ten mecz rozegrają na własnym lodowisku, gdzie póki co zanotowali dwanaście zwycięstw i tylko trzy porażki. Goście będą chcieli sprawić niespodziankę, ale będzie to niezwykle trudne zadanie, tym bardziej, że zagrają poza własnym lodowiskiem, gdzie to od początku sezonu zanotowali pięć zwycięstw i dziewięć porażek! W dodatku w potyczkach wyjazdowych maja ogromne problemy z strzeleniem bramek. Jak zobaczymy na kadrę to lepiej również ona wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają takich hokeistów jak Novak, Gilbert, Endal czy Babka. Goście takiej siły rażenia w kadrze nie mają, gdzie jedynie Vesely się wybija. H2H także na korzyść gości, więc ten bój powinni wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dynamo Moscow SKA St. Petersburg 2 1.60 Fortuna 
HC České Budějovice HC Slavia Praha 1 1.33 Iforbet 

Poprzedni artykułAktualna forma w zakładach bukmacherskich
Następny artykułForbet daje 50% od depozytu
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)