Przed nami pierwsze pojedynki dziewiętnastej kolejki białoruskiej Wyszejszaka Liha. Jedno z piątkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy drużynami Witebsk z FK Słuck.

Darmowy typ z analizą na mecz Witebsk vs FK Słuck

Darmowy typ z analizą na mecz Witebsk vs FK Słuck

Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów stawiają tutaj gospodarzy. Ekipa Witebska trzeba przyznać, że radzi sobie znacznie lepiej od swoich rywali.

Typy na mecz Witebsk – FK Słuck

Pierwszy typ, jaki wybrałem na ten pojedynek to, że gospodarze wygrają dowolną połowę (po kursie 1.41 u bukmachera STS). Przede wszystkim typ swój opieram na tym, że ekipa Słucka na wyjazdach gra bardzo słabo. Kompletnie nie jest wstanie nawiązać walki z swoimi rywalami. Fakt, że przegrali wszystkie pięć pojedynków jest tego najlepszym dowodem. Natomiast dla porównania zespół Witebska na własnym obiekcie w minionych pięciu meczach nie przegrał żadnego starcia. Udawało im się punktować przede wszystkim z takimi zespołami, jak BATE, czy Dynamo Mińsk.

Nieco bardziej ryzykowniejszy, ale również i również spore szanse powodzenia ma typ na zwycięstwo w całym meczu ekipy Witebska (kurs na ten typ u bukmachera STS wynosi 1.64). Duży atut gospodarzy w tym meczu będzie na pewno fakt, że grają u siebie. Poza tym prezentują lepsza formę. Bowiem ekipa Słucka w ostatnich pięciu meczach punktowali zaledwie raz. Gospodarze w dodatku podczas ostatniego starcia pokonali ekipę Smalawiczy 1-0.

STS bonus bez wpłaty własnej

Przewidywane składy na mecz Witebsk – Słuck:

Witebsk: Soroko – Carioca, Chalov, Kalenchuk, Klopotskiy, Ksenofontov, Matveenko, Nazarenko, Nicoleascu, Skitov, Volkov

Słuck: Pankratov – Gafar, Koanda, Kozlov, Kruvuklkin, Saolu, Semenov, Tekulov, Teterenko, Trubila, Veljko

Transmisja meczu Witebsk – Słuck w Internecie online:

Początek tego pojedynku zaplanowano na 24 lipca na godzinę 19:00. Stream pojedynku znajduje się na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Witebsk – FK SłuckWitebsk -wygra dowolną połowę1.34STS
Witebsk – FK Słuck11.65STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Atalanta vs Bologna – 21 lipca [wtorek]
Następny artykułTypy, kursy, analizy na mecz Genoa – Inter [sobota]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)